fbpx

A vírusy už nemajú šancu

Úvodný balíček 6 balenie
Úvodný balíček

A vírusy už nemajú šancu

 
Esenciálne oleje sa okrem iného ukázali ako schopné zabiť MRSA ( škaredú formu stafylokokovej infekcie) ktorá je známa ako super vírus, pre svoju úžasnú odolnosť voči antibiotikám. Vedci z  University of the West of England v Bristole spolupracujúci s partnerskou organizáciou v Indii zistili, že malé množstvo Karvakrolu, zložky, ktorý sa prirodzene vyskytuje v oregane  efektívnejším antimikrobiálnym činiteľom, než 18 farmaceutických liečív, s ktorými ich porovnávali.“

Veľmi obľúbeným spôsobom použitia esenciálnych olejov je rozptýliť ich do vzduchu. Pretože esenciálne majú tak malí molekulárne častice, môžu rýchlo preniknúť do kože cez póry a dostať sa priamo do krvného obehu. Ďalším bežným spôsobom aplikácie je votrieť ich na spodok chodidiel, pretože kožné póry na chodidlách sú jedny z najväčších na ľudskom tele.
Esenciálne oleje sú rozpustné v tukoch a sú schopné preniknúť bunkovou stenou, dokonca aj keď je zhrubnutá kvôli nedostatku kyslíka. Esenciálne oleje môžu dokonca ovplyvniť každú bunku tela do 20 minút a potom sa metabolizujú ako iné živiny. Pre tento proces nie sú potrebné žiadne nosné oleje, aj keď je bežné  zmiešať kvapku alebo dve esenciálneho oleja s väčšou kvapkou nosného oleja ako je napr.  čistý frakcionovaný kokosový olej a aplikovať ju priamo masážne na veľkú oblasť.

Esenciálne oleje nielenže zabíjajú rôzne typy baktérií, Ale kvôli svojej schopnosti preniknúť bunkovou stenou majú  zvláštnu schopnosť zabíjať aj vírusy! Takže nabudúce, keď  pôjdete k doktorovi, a zistí vám, že máte vírusovú infekciu iba si pamätajte, že existuje veľké množstvo rôznych olejov, ktoré vedia skutočne zabiť vírus. Nemusíte iba „piť veľa vody a dobre si odpočinúť a nechať vírus, ísť svojou cestou.” Nie, nemusíte zakrývať symptómy syntetickými liečivami, ktoré často majú nebezpečné vedľajšie účinky, iba aby ste mohli normálne fungovať.

Iba esenciálne oleje doTERRA sa môžu užívať vnútorne. Iné oleje sa môžu rozptyľovať, alebo aplikovať na pokožku, ale iba oleje od doTERRA sú testované na čistotu, s garanciou, že v nich nie sú žiadne prímesi, syntetické alebo škodlivé látky. Toto je iba jeden z dôvodov, prečo si vyberám iba doTERRA.

Takže čo z toho všetkého vyplýva? To že skutočne máte možnosť vziať zodpovednosť za zdravie svojej rodiny s olejmi doTERRA! Ste na sedadle vodiča. Máte čisto prírodný nástroj, ktorý vám dáva viac kontroly nad zdravím a pohodou.

Ak vás zaujíma najlepší spôsob ako začať s esenciálnymi olejmi od doTERRA , iba kliknite na tento link – http://www.eshop.esencialneoleje.sk –  a vyberte si balíček, ktorý vám najviac vyhovuje.

Podobné články