fbpx

Aromatouch Tréning Bratislava

Dátum konania
13.január 2017, 09:30
Miesta konania

Popis udalosti

Tréning techniky Aromatouch s

esenciálnymi olejmi doTERRA CPTG*

*certifikovaná čistá terapeutická trieda

Používanie ôsmich špecifických esenciálnych olejov Certifikovanej čistej terapeutickej triedy (CPTG)  v doTERRA, Technike Aromatouch je klinickou metódou aplikácie esenciálnych olejov pozdĺž energetických meridiánov a viscerálnych kontaktných bodov chodidiel a chrbta na pomoc pri balancovaní sympatických a parasympatických nervových systémov v tele. Táto jednoduchá a intuitívna modalita podporuje imunitný systém, redukuje zápal v tele, podporuje homeostázu a pre tých, ktorí ju dostávajú je veľmi uzemňujúca a uvoľňujúca. Funguje na fyzickej aj emocionálnej úrovni a účastníci pri odchode nádherne voňajú!

Tento tréning je skvelým spôsobom ako zažiť liečivé vlastnosti esenciálnych olejov. Toto je technika, ktorú môže ktokoľvek dať manželovi, priateľovi, dieťaťu, členovi rodiny, alebo komukoľvek na podporu vyrovnaného, zdravého tela. Je to tiež  skvelá vec, ktorá sa dá zahrnúť do liečebných postupov masérov, alebo energetických liečiteľov.

Vyučuje Monika Baťková certifikovaná školiteľka

Na školení  sa dozviete viac o účinkoch, a vplyvoch tejto techniky na telesné systémy,  zažijete ju na vlastnej koži a pod vedením  školiteľky sa naučíte ako ju vykonávať.

Cena kurzu 150 eur vrátane ôsmich olejov v hodnote 110 eur. Vstup limitovaný pre 20 účastníkov.

Prosím prineste so sebou plachtu a deku.       

Vo piatok 13.91.2016 o 9:30 h

 K registrácii možete použiť náš eshop (preferované) alebo zašlite záväznú objednávku na email info@esencialneoleje.sk. Prípadne sa objednajte telefonicky Na základe tejto objednávky vám zašleme predfaktúru s platobnými údajmi

kontakt: Monika Baťková +421 948 335 011 alebo esencialneoleje@esencialneoleje.sk

Loading Map....

Rezervujte si miesto

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.