fbpx

KURZ: AromaTouch Technika

KURZ: AromaTouch Technika
Dátum konania
10.máj 2018, 09:30
Miesta konania

Popis udalosti

Lektorka Martina Valníčková si pre Vás pripravila ďalší kurz AromaTouch. Uskutoční sa v Bratislave dňa 10.5.2018. Tešíme sa na Vás!

DETAIL KURZU:
Certifikovaný doTERRA kurz AromaTouch techniky určený profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom, ako aj laickej verejnosti zaujímajúcej sa o oblasť prírodného uzdravovania sa. Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavoch a úrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.
Celodenný kurz vedie Martina Valníčková, certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

Aromatouch technika: pomoc pri napätí a pomoc pri úľave od stresu, upokojenie bolesti svalov, povzbudenie, obnovovanie činnosti svalov a protizápalové pôsobenie, zlepšenie a čistenie cirkulácie, mobilizácia imunitného systému, celková homeostáza. Jedinečný proces, pri ktorom je sympatický a parasympatický nervový systém vyrovnávaný a znovu naštartovaný. Úžasný zdravie podporujúci proces pre srdce, myseľ, telo a ducha. Prax jemných techník nanášania a aplikácie olejov na chrbát a nohy.

KURZ ZAHŔŇA:
Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami, ucelené študijné materiály, sadu ôsmich olejov Aroma Touch techniky a DVD s technikou. Cena samotných olejov je takmer 140 Eur. Po vykonaní požadovaného počtu techník bude udelený Certifikát oprávňujúci v praxi vykonávať techniku Aroma Touch.
CENA KURZU: 150€. Platí sa vopred prevodom.

PRINESTE SI ZO SEBOU:
deku/plachtu, pitný režim, písacie potreby, pohodlné oblečenie a prezutie

Loading Map....