fbpx

KURZ: AromaTouch Technika Bratislava

KURZ: AromaTouch Technika Bratislava
Dátum konania
26.október 2018, 09:30

Popis udalosti

Certifikovaný doTERRA kurz AromaTouch techniky určený profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom ako aj laickej verejnosti zaujímajúcej sa o oblasť prírodného uzdravovania sa. Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavoch a úrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.

Celodenný kurz vedie Monika Baťková , certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

Aromatouch technika: pomoc pri napätí a pomoc pri úľave od stresu; upokojenie bolesti svalov, povzbudenie, obnovovanie činnosti svalov a protizápalové pôsobenie, zlepšenie a čistenie cirkulácie; mobilizácia imunitného systému, celková homeostáza. Jedinečný proces pri ktorom je sympatický a parasympatický nervový systém vyrovnávaný a znovu naštartovaný. Úžasný zdravie podporujúci proces pre srdce, myseľ, telo a ducha. Prax jemných techník nanášania a aplikácie olejov na chrbát a nohy.

V tento deň sa neodporúča piť káva, alkohol, dokonca ani čaj z listov (bylinkový, ovocný môže byť), aby sa nezvyšovala toxicita a teda záťaž na organizmus, lebo s jedna aj o detoxikačnú techniku.

Na tento tréning sa môže prihlásiť na https://esencialnyservis.sk/detail-udalosti/20181026-kurz-aromatouch-technika-bratislava/

Loading Map....