fbpx

Kurz: AromaTouch Techniky (Lektor: Martina Valníčková)

Kurz: AromaTouch Techniky (Lektor: Martina Valníčková)
Dátum konania
27.november 2017, 09:30

Popis udalosti

DETAIL KURZU:
Certifikovaný doTERRA kurz AromaTouch techniky určený profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom ako aj laickej verejnosti
zaujímajúcej sa o oblasť prírodného uzdravovania sa. Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavoch a úrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.
Celodenný kurz vedie Martina Valníčková, certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

Aromatouch technika: pomoc pri napätí a pomoc pri úľave od stresu; upokojenie bolesti svalov, povzbudenie, obnovovanie činnosti svalov a protizápalové pôsobenie, zlepšenie a čistenie cirkulácie; mobilizácia imunitného systému, celková homeostáza. Jedinečný proces pri ktorom je sympatický a parasympatický nervový systém vyrovnávaný a znovu naštartovaný. Úžasný zdravie podporujúci proces pre srdce, myseľ, telo a ducha. Prax jemných techník nanášania a aplikácie olejov na chrbát a nohy.

KURZ ZAHŔŇA:
Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami, ucelené študijné materiály, sadu ôsmich olejov Aroma Touch techniky a DVD s technikou. Cena samotných olejov je takmer 140 Eur. Po vykonaní požadovaného počtu techník bude udelený Certifikát oprávňujúci v praxi vykonávať techniku Aroma Touch. Účastníci si so sebou prinesú vlastnú plachtu a deku, písacie potreby a pohodlné oblečenie a prezutie.

PRINESTE SI ZO SEBOU:
deku/plachtu, pitný režim

Map Unavailable