fbpx

Kurz AromaTouch Techniky

Kurz AromaTouch Techniky
Dátum konania
22.marec 2018, 09:30

Popis udalosti

Dobrý deň,

srdečne Vás pozývam na kurz AromaTouch techniky, ktorý sa plánuje konať vo štvrtok 22.3.2018 na Bajkalskej 25, v Bratislave. Kurz začína o 9:30 a nezabudnite si priniesť pitný režim a deku.

Naučíte sa niečo užitočné na spoločnom kurze o esenciálnych olejoch, ktoré majú úžasné účinky na ľudský organizmus. Viac informácií o kurze nájdete v prílohe. V tento deň sa neodporúča piť káva, alkohol, dokonca ani čaj z listov (bylinkový, ovocný môže byť), aby sa nezvyšovala toxicita a teda záťaž na organizmus, lebo s jedna aj o detoxikačnú techniku.

KURZ ZAHŔŇA
Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami, ucelené študijné materiály, sadu ôsmich olejov Aroma Touch techniky. Cena samotných olejov je takmer 140 Eur. Po vykonaní požadovaného počtu techník bude udelený Certifikát oprávňujúci vykonávať techniku Aroma Touch. Účastníci si so sebou prinesú vlastnú plachtu a deku, písacie potreby a pohodlné oblečenie a prezutie.
Cena 150 € kurz sa platí vopred, najneskôr v deň kurzu.

PRIHLÁŠKA NA KURZ
Na kurz sa je nutné vopred prihlásiť a platí sa prevodom, najneskôr v hotovosti na mieste. Prihláste sa na mail: info@prirodneriesenia.sk

Ak by ste mali akékoľvek otázky, prosím dajte vedieť.
Teší sa na vás Monika Baťková
Certifikovaný lektor kurzu ATT
info@prirodneriesenia.sk

Loading Map....