fbpx

Kurz techniky AromaTouch – Bratislava – Devínska Nová Ves

Dátum konania
24.apríl 2017, 09:30
Miesta konania

Popis udalosti

Masážna Technika Aromatouch je metóda vyvinutá Dr. Davidom Hillom, ktorá spája poznatky zo západnej i východnej medicíny a maximalizuje využitie esenciálnych olejov. Synergické pôsobenie starostlivo vybraných olejov a zmesí v kombinácii s nanášaním, ktoré pracuje s meridiánmi a reflexnými bodmi tela, prináša celkové uvoľnenie, posilnenie imunity, pôsobí aj proti zápalovo a celkovo pomáha dostať telo do stavu rovnováhy, kedy sa optimalizujú telesné procesy a začína sa proces uzdravovania.

Celodenný kurz, kde sa okrem teórie každý naučí aj prakticky masírovať a vyskúša si túto techniku aj na sebe je výborný spôsob, ako sa naučiť techniku, ktorá vám môže pomôcť posilniť imunitu vašej rodiny, prípadne podporiť podnikanie.

Cena kurzu je 150 eur a v cene je aj sada 8 olejov, ktoré sa pri tejto technike využívajú. viac info na tel. čísle 0907 718 958, Martina Valníčková.

K registrácii môžete použiť náš eshop (preferované) alebo zašlite záväznú objednávku na email info@esencialneoleje.sk. Prípadne sa objednajte telefonicky

Na základe tejto objednávky vám zašleme predfaktúru s platobnými údajmi

Loading Map....