fbpx

Air (Breathe) – zmes na dýchanie

Zmes Air (Breathe) je špeciálne namiešaná na to, aby poskytla úľavu pri nádche, bronchitíde, škriabaní v krku, kašli a upchaní dýchacieho traktu. Odblokováva  dutiny, bojuje proti infekciám pľúc, a uľavuje pri symptómoch alergie. Jednotlivé oleje v tejto zmesi sú vavrín, mäta, eukalyptus, čajovník, citrón, ravensara a kardamón. Vavrín, podobne ako mnohé ďalšie esenciálne oleje má  antibakteriálne, protiplesňové, protiinfekčné, a protikŕčové vlastnosti. Podporuje energiu, pri únave, a je vynikajúci na jasnosť v  mysli a rovnováhu v srdci. Ravensarový olej je protivírusový olej dobrý na posilnenie imunity a výborne pomáha pri infekciách dýchacieho systému, ako sú sínusitída, bronchitída a kašeľ. Je známa pre svoju schopnosť uľaviť pri symptómoch chrípky a nespavosti. Môže pomôcť rozšíriť, otvoriť a posilniť dýchací systém. Keď používate Breathe nanášaním na telo (masážne) začnite s málom a počkajte 10 minút, aby ste videli, či dané množstvo je efektívne _ vždy môžete naniesť potom viac podľa potreby.

Tu je niekoľko postupov so zmesou Breathe:

Pri problémoch s dutinami a upchatým  nosom, naneste  priamo na hrudník (rieďte podľa potreby mastným olejom), na chrbát, na kosti za ušami, čelo a do stredu líc. Môžete tiež vmasírovať do reflexných bodov na dlaniach a chodidlách. U malých detí a ľudí s citlivou pokožkou zrieďte rovnakým dielom frakcionovaného kokosového oleja.

Pri artritíde a reume: Zmiešajte 4 kvapky zmesi Breathe, 4 kvapky citrónového oleja, 2 kvapky bielej jedle do fľaštičky s guličkou a aplikujte na miesta bolesti počas dňa.

Pri škriabaní v krku: zmiešajte 4 kvapky levandule, 2 kvapky bazalky a 2 kvapky zmesi Breathe. Zvonka naneste na hrdlo.

Podobné články