fbpx

Prečo dōTERRA?

Prečo  dōTERRA?

dōTERRA International, LLC vám ponúka viac, než iba produkty z certifikovaných esenciálnych olejov čistej terapeutickej triedy—dáva vám tiež príležitosť budovať vlastné podnikanie z domu.

Vlastnenie svojho podnikania s dōTERRA z domu znamená niekoľko vecí. Buďte svojím vlastným šéfom., určujte si, koľko hodím budete pracovať, pracujte z domu. Robte to na čiastnočný úväzok, alebo si dajte cieľ zarobiť toľko, aby ste mohli skončiť vo svojej práci a podnikať s doTERRou na plný úväzok.

Váš úspech a váš príjmový potenciál sú limitované iba vašou vlastnou aktivitou. A prečo vlastne by ste sa mali rozhodnúť pre príležitosť s e dōTERRou? Tu je niekoľko vecí na zváženie:

Načasovanie – pokiaľ vieme dōTERRA je najrýchlejšie rastúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá esenciálnymi olejmi na svete,  a jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností na svete vôbec. Či už z firiem network marketingu, alebo iných. A tento rast pokračuje.
Prosperita – dōTERRA má jeden z najštedrejších kompenzačných plánov v tomto odvetví a rozhodne štedrejší než akákoľvek spoločnosť založená na esenciálnych olejoch.
Marketingová Integrita – Celoživotná wellness filozofia od dōTERRA otvára nové dvere pre našich produktových konzultantov, a tiež produkty najvyššej kvality za dobré ceny pre tých, ktorí sú ochodní zaviazať sa ku každomesačným objednávkam.
CPTG™ – Každá várka esenciálnych olejov od  dōTERRA  je nezávisle testovaná, aby sa overila a zabezpečila ich čistota.
Nikto neučí a nezdfeláva o esenciálnych olejoch lepšie – Dr. David Hill neúnavne precestoval celý svet, aby učil, trénoval a vzdelával desiatky tisíc jednotlivcov a skupín o tom, ako zlepšiť svoje zdravie a životný štýl s esenciálnymi plejomi. Je tiež autorom množstva edukačných kníh.
Správny produkt, správne odvetvie – „Do roku 2010 wellness priemysel dosiahne hodnotu jeden trillión dolárov. Predbehne všetky ostatné odvetvia, vrátane internetu a trhu s akciami.“ –Paul Zane Pilzer, svetovo uznávaný ekonóm, autor knihy The Wellness Revolution
Bezkonkurenčná kvalita – Všetko od techník zberu, až po výrobu zmesí. Náš CPTG systém starostlivo kontroluje celý proces, zo zeme až k vám.
Priateľské k životnému prostrediu – Všetky naše operácie zanechávajú zem v jem pôvodnom, nepokazenom stave.
Neuveriteľné produkty – produkty dōTERRA nikomu nesekundujú—od našich CPTG™ esenciálnych olejov, až po naše revolučné produkty LifeLong Wellness. Naša vízia nových produktových kategórií starostlivosti o pokožku a starostlivosti o domácnosť sa tiež realizuje.
Vedecká rada – Máme niektorých z najlepších vedcov a doktorov, ktorí vedú našu wellness filozofiu a dohliadajú na náš záväzok ku kvalite.
Vedeckí odborníci – Uznávaný Dr. David Hill, HK Lin PhD, Nicole Stevens MS, a iní.
Globálna sieť bez trhlín – Pretože kompenzačný plán od dōTERRA je na celom svete rovnaký, môžete si vybudovať sieť pod sebou kdekoľvek sa rozhodnete!