fbpx

doTERRA veľkoobchodný / účet poradcu

Nakupujte esenciálne oleje doTERRA zo zľavou

Jednou z najčastejších otázok, ktoré dostávame je, „Musím propagovať, alebo predávať produkty doTERRy, aby som si mohol/a zriadiť účet poradcu“? Odpoveď je, že vôbec nie.

Program poradcov je zavedený na to, aby sme mohli užívateľom ponúknuť produkty s lepšími zľavami na mnoho z úžasných produktov doTERRy. Program poradcov vám umožňuje nakupovať produkty s 25%nou zľavou z maloobchodnej ceny a prichádza s dodatočnými výhodami, ako je váš vlastný súkromný virtuálny back Office, kde môžete zadávať objednávky, sledovať objednávky, mať prístup k informáciám o produktoch a ešte oveľa viac. Účet poradcu vám tiež umožní využiť príležitosť možnosť podnikania s doTERRou. V rámci vášho úvodného poplatku je už aj vaša osobná podnikateľská web stránka, podnikateľské školenia a marketingové nástroje zadarmo. S týmito úžasnými podnikateľskými nástrojmi nie sú spojené žiadne mesačné poplatky a tiež žiadny záväzok využiť túto príležitosť.

V prípade, že sa zaujímate iba o používanie produktov doTERRy na osobne použitie, ale chcete ušetriť peniaze na všetkých vašich nákupoch, tak účet poradcu je vhodný pre vás.

Ak sa zaujímate o vytvorenie podnikania a využitie výhod príležitosti od doTERRa, je to skvelé: s možnosťou stať sa súčasťou slovenského teamu nezávislých produktových poradcov doTERRA, prichádza množstvo skvelých výhod, vrátane 100% podpory a tréningu zadarmo.

Poplatok za vytvorenie účtu poradcu je 20EUR plus daň a poštovné. Jediným záväzkom na to, aby ste si udržali svoj účet poradcu aktívny na to, aby ste sa mohli naďalej tešiť z o 25% nižších cien na produkty doTERRA, musíte si objednať produkty aspoň za 30 EUR ročne a poplatok za ročné obnovenie je 18EUR s tým, že k obnoveniu dostnete Mätový esenciálny olej v hodnote 28 eur resp. 21 eur po 25% zľave.

Výhody založenia veľkoobchodného účtu od doTERRA:

 • Ušetríte 25% z maloobchodných cien na všetkých produktoch TERRA.
 • Sledujete a zadávate objednávky prostredníctvom vlastnej virtuálnej kancelárie.
 • Získate odmeňovacie body na doTERRA produkty zadarmo, tým, že sa zapopjíte do doTERRA Programu vernostných odmien LRP
 • Môžete využiť podnikateľskú príležitosť doTERRA. (Nepovinné)
 • Môžete získať vlastnú podnikateľskú a nákupnú stránky od TERRA. Žiadne mesačné poplatky!
 • Marketingové nástroje a tréning zadarmo, ktoré poskytuje doTERRA.
 • Môžete sa deliť o výnimočnú silu esenciálnych olejov s vašou rodinou a kamarátmi. (Nepovinné)
 • Sponzorovať nových poradcov alebo zákazníkov a byť platený na základe ich mesačných nákupov. (Nepovinné)
 • Tešiť sa z daňových výhod z vlastnenia vlastného podnikania.
 • Staňte sa súčasťou #1 tréningovej stránky (www.rodinneoleje.sk), ktorá sa dá nájsť online.
 • Staňte sa súčasťou skupiny poradcov, ktorí sú nadšení a chcú vám pomôcť uspieť.
 • Žiadne mesačné poplatky!

Kliknite sem a otvorte si svoj nový veľkoobchodný/poradcovský účet. Navedie vás to na moju osobnú doTERRA prihlasovaciu stránku. Vyberte si jazyk, region Európa a krajinu. Zvoľte “Pripojte sa ako Nezávislý produktový poradca”. Potom nasledujte inštrukcie, ktoré vám krok za krokom pomôžu založiť si svoj nový účet.