fbpx

Otázky a odpovede o esenciálnych olejoch doTERRA

Otázka: Esenciálne oleje od dōTERRA majú označenie “CPTG Certifikovaná čistá terapeutická trieda™”. Čo toto označenie znamená, a aký máte dôkaz, ktorý by potvrdil účinnosť a čistotu vašich olejov?

Odpoveď: Esenciálne oleje dōTERRA sú patentované a registrované na Úrade patentov a obchodných značiek v Spojených štátoch  CPTG oleje Certifikovanej čistej terapeutickej triedy™. Toto označenie znamená, že naše esenciálne oleje si vždy udržujú štandard najvyššej kvality, čo sa týka olejov terapeutickej triedy a ich čistoty a účinnosti . CTPG oleje od  dōTERRA sú 100% čisté, bez akýchkoľvek prídavkov, alebo umelých kontaminantov, ako sú pesticídy, alebo iné chemické zvyšky.

Preto, aby sa zabezpečili čistotu našich olejov a prítomnosť ich aktívnych zložiek, podrobujeme svoje oleje prísnym testovacím štandardom ohľadom chemického zloženia. Esenciálne oleje od dōTERRA sú krížovo testované s použitím spektrometrie a plynovej chromatografie , kvôli zabezpečeniu čistoty extrakcie olejov a kompozičnej účinnosti každej várky. Každý produkt dōTERRA má garanciu, že prevýši spokojnosť  a očakávania zákazníka. Povzbudzujeme vás k tomu, aby ste naše produkty vyskúšali a posúdili sami. Zhliadnite, ovoňajte a pocíťte ten rozdiel v čistote a účinnosti esenciálnych olejov CPTG.

Otázka: Prečo vaše esenciálne olej voňajú o toľko lepšie ako iné esenciálne oleje na trhu, ktoré tvrdia, že sú terapeutickej triedy?

Odpoveď: Vôňa je vynikajúcim indikátorom skutočnej čistoty.  100% čistý esenciálny olej vyvolá silné emociálne odpovede a nebude  žiadnym spôsobom prehnaný. Mnohí ľudia popisujú  CTPG esenciálne oleje od  dōTERRA ako “milé” alebo “veľmi príjemné vône”. Je to preto, že keď rastliny vyrastajú v oblasti, ktorá je pre nich pôvodná, s primeranou nutričnou hodnotou pôdy, kvalitou ovzdušia, počasím/vlahou, sú zberané v správnom čase a starostlivo vyextrahované parnou destiláciou, ich esenciálny olej bude čistý a najvyššej kvality, a bude tak mať vôňu, ktorá prevýši oleje, ktoré boli riedené alebo synteticky vyprodukované. Nanešťastie je na trhu mnoho esenciálnych olejov, ktoré tvrdia, že sú  “terapeutickej triedy”, “100% čisté”, alebo “100% prírodné” a neriadia sa prísnymi štandardmi pre čistotu a účinnosť. Najlepší spôsob, akým môže zákazník zistiť kvalitu a hodnotu akéhokoľvek produktu je ten, že ho sám vyskúša.

 

Otázka: Pestujete vlastné rastliny a máte vlastné farmy?

Odpoveď: Zistili, sme, že prvoradým kľúčom k výnimočnej kvalite esenciálnych olejov je miesto, kde rastlina rastie. Z tohto dôvodu starostlivo vyberáme miesta pestovania našich esenciálnych olejov z celého sveta, radšej než z niekoľko málo miest, ktoré nie sú prirodzeným miestom výskytu rastlín. Napríklad naša levandula rastie vo vysokých nadmorských výškach vo Francúzsku, náš citrón pochádza z Talianska, a naše Kadidlo dovážame z Ománu. Pretože nášmu manažérskemu tímu dôverujú a získal si rešpekt u svetových pestovateľov, sme schopní zabezpečiť vzácne úrody produkcie esenciálnych olejov od preferovaných dodávateľov.

 

Otázka: V minulosti som už spolupracoval s jednou spoločnosťou sieťového marketingu a rád by som si vybudoval vzťah so spoločnosťou, ktorá sa dobre stará o produkty, zákazníkov a konzultantov. Ako vaša spoločnosť vznikla a ako si môžem byť istý, že manažmentu vašej spoločnosti môžem dôverovať?

Odpoveď: Zakladatelia  dōTERRA sú skupina profesionálov z oblasti zdravotníctva a manažmentu, ktorí sa dali dokopy na jar roku 2008 so spoločnou víziou, že spolu prinesú nový štandard esenciálnych olejov terapeutickej triedy do celého sveta. Zakladatelia majú niekoľko rokov skúseností v oblasti priameho predaja a získali vzdelanie z najlepších univerzít. Predtým, ako založili  dōTERRA, jej zakladatelia úspešne manažovali niekoľko veľkých spoločností, ktoré pod ich vedením prekvitali. Sú to uznávaní, čestní, tvrdo pracujúci ľudia, ktorí veľa obetovali, aby túto spoločnosť priviedli k rozkvetu. Úspešne dosahujú svoj cieľ a prinášajú svetu tie najčistejšie, najefektívnejšie esenciálne oleje.

 

Otázka: Milujem produkty dōTERRA, ale váham s tým, aby som sa zapojila do priameho predaja. Ak sa rozhodnem, že sa zapojím, sú nejaké možnosti, ktorí mi pomôžu naučiť sa viac o produktoch a naučiť sa, ako vybudovať svoje vlastné podnikanie s dōTERRA?

Odpoveď: dōTERRA si uvedomuje, že tým, že sa esenciálne oleje stávajú stále viac strednoprúdovou  záležitosťou, vzniká stále väčšia potreba vzdelávania. dōTERRA poskytuje výnimočné vzdelávacie príležitosti pre všetkých ľudí, ktorí majú záujem naučiť sa viac o tom, ako môžu byť oleje CPTG  použité ako alternatíva  samostatnej starostlivosti o zdravie. Tieto prezentácie  sú v ponuke počas celého roka a vedie ich jeden z najlepších odborníkov na esenciálne oleje  Dr. David K. Hill, rovnako ako aj iní hosťujúci prednášajúci. Navyše ponúkame tréningové workshopy, webináre, a nástroje na budovanie podnikania, ktoré vám môžu pomôcť stať sa úspešným v podnikaní a distribuovať naše produkty prostredníctvom osobného kontaktu a globálne prostredníctvom personalizovaných obchodných web stránok.

 

Otázka: Sú esenciálne oleje od dōTERRA organické?

Odpoveď: CTPG esenciálne oleje od dōTERRA prevyšujú štandardy v danom odvetví. Pretože certifikácia organickosti sa líši od krajiny ku krajine, provincie k provincii a v Spojených Štátoch od štátu k štátu, nie je v súčasnej dobe možné dostať všetky oleje pod status certifikovanej organickosti. Avšak prostredníctvom procesu analýzy GC/MS, sme schopní zistiť, či sú v esenciálnych olejoch akékoľvek chemické zvyšky, napr. pesticídy, herbicídy, extendery, a solventy. S takýmto rigoróznym procesom analýzy, dokážeme zabezpečiť, že všetky CPTG Certifikované čisté  esenciálne oleje terapeutickej triedy, ktoré dōTERRA ponúka sú absolútne čisté ako príroda sama a sú o krok viac než organické.