fbpx

Maloobchodný predaj

V prípade, že nechcete využiť účet pre Zvýhodnených členov a ani veľkoobchodný účet konzultanta, môžete si naše produkty kúpiť:

  1. e-mailom na esencialneoleje@esencialneoleje.sk, v objednávke prosím uveďte kontaktné informácie, a tiež produkty, o ktoré máte záujem. Ak potrebujete poradiť, Zavolajte mi na tel. č. 0948730369 .
  2. použitím eshopu doTERRA. Týmto objednávku zadáte priamo do systému doTerra s tým, že objednávky sú vybavené a zasielané okamžite z Holandska a doručené v závislosti od zvoleného typu prepravy do 48h až 62h.
  3. použitím nášho vlastného eshopu. Tento eshop môžete nájsť na adrese www.eshop.esencialneoleje.sk. Pri použití tohto eshopu Vám zašleme produkty z našich vlastných zásob resp. objednáme produkty doTERRA od doTERRA my a zašleme je ku Vám. Väčšinu produktov z nášho eshopu máme na sklade a tak 99% objednávok vybavujeme do 24 h.

*Tieto vyhlásenia neboli schválené FDA (organizácia na kontrolu liečiv). Tento produkt nie je zamýšľaný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciou chorôb.