fbpx

Cestovná olejová autolekárnička

Je jedno, či ste na rodinaltoids zvnutranej autodovolenke, letíte lietadlom, alebo len tak cestujete v meste za svojimi povinnosťami, nikdy neviete, kedy budete potrebovať esenciálne oleje. Dlhodobí používatelia olejov, presne vedia, čo tým myslím, ale aj pre nováčikov som si tu pripravila dobré rady.
Pripravené cestovné balíčky zabezpečia, že budete na cestu vždy pripravení, a dajú sa ľahko skladovať v kabelke, cestovnej taške, alebo …v aute. „Ušite si“ balíček presne pre vás, aby tam boli presne tie esenciálne oleje, ktoré potrebujete a môžete to zobrať so sebou, kamkoľvek pôjdete.

Kľúčenka na cestovanie

Kľúčenka s 8 základnými olejmi, ktoré najbežnejšie použijete na cestách. Je tam Levandula – na štípance, rany, popáleniny, upokojenie, proti alergiám, na spanie , Citrón- dezinfekcia vody, žalúdok, , Mäta – bolesti hlavy, žalúdok, osvieženie dychu, zmes On Guard – dezinfekcia, imunita, škriabanie v krku, Terrashield . kliešte, komáre, Digest Zen – žalúdok, hnačka, zápcha, Breathe – dýchanie, upchatý nos, Balance –  upokojenie, zníženie, príp. vyrovnanie  tlaku.  a kokosový olej na riedenie ostatných olejov.

Cena: €37,60 (25% zľava)

Navštivit eShop

Cestovná plechová krabička:

Táto cestovná plechová krabička od cukríkov môže nejednému cestovateľovi dodať do duše pokoj – pretože bude vedieť, že všetko, čo by mohli znenazdania potrebovať, majú so sebou. A keďže sa toto všetko dokáže schovať do jednej malej plechovôčky, skutočne to môžete mať všade so sebou.

Potrebná výbava:

Krabička: Prázdna krabička od cukríkov.
Esenciálne oleje (4-6 podľa vlastného výberu): Buď si do 2 ml fľaštičiek (dajú sa kúpiť aj tu) nakvapkáte oleje, ktoré už máte, alebo si môžete zakúpiť vzorky ľubovoľných esenciálnych olejov. Dajte si tam olej, ktorú najčastejšie používate, a ktoré budú najviac potrebnú pri cestovaní (ako napr. Levandula, Mäta, On Guard, Digestzen, Citrón, PastTense, Breathe, Deep Blue, atď.).
Frakcionovaný kokosový olej Oil (FCO): Jednu fľaštičku si naplňte kokosovým olejom, pre prípad, že by ste niektorý z olejov potrebovali riediť. Môže sa zísť, keď si napríklad náhodou natriete mätu príliš blízko očí (mne sa to stáva častejšie, než na čo vyzerám)

Balzam na pery: Popraskané, suché pery nie sú veľmi dobrým spoločníkom na cestách. Keď si pribalíte balzam (tento je nielen jedlý, ale má aj vynikajúcu príchuť pomaranča s mätou), budete radi, že ho máte.

Peppermintové guľôčky: Naplňte si jednu fľaštičku mätovými guľôčkami. Pomôžu vám uľaviť od akýchkoľvek tráviacich potiaží, alebo jednoducho osviežia váš dych. Je úžasné, akú silu má taká gulička. (Jej zloženie je veľmi jednoduché, Je pol kvapky esenciálneho oleja v želatinovom obale).

Cukríky On Guard: Nikdy nie je príjemné ochorieť pri cestovaní. Pribaľte si zopár cukríkov, na posilnenie imunity, ak cítite, že na vás niečo lezie. Tiež sa môžu zísť napríklad, keď ste si poriadne zakričali na rockovom koncerte, alebo športovom podujatí.

Leukoplast: Nikdy neviete, kedy sa zíde, tak je dobré mať jeden – dva kúsky po ruke.
2 ml sklenené fľaštičky: Dokonalé na prenos esenciálnych olejov pri cestovaní. Môžete si nakvapkať buď plné, alebo len do nejakej časti, aby ste mohli darovať prípadnému človeku, ktorý ju bude potrebovať.

Kľúčenka na cestovanie:

klucenkaTáto kľúčenka od dōTERRA uľahčuje prístup k vašim najobľúbenejším olejom za pochodu. Je v nej osem prázdnych fľaštičiek .
Alebo si môžete vyskúšať už hotovú kľúčenku, naplnenú tými najpotrebnejšími olejmi na cestu.

Tu je niekoľko príkladov, ako vám cestovná kľúčenka môže dodať väčšiu pohodu na cestách:
Bolesti hlavy? Naneste si mätový olej na spánky, na čelo a na zátylok.
Potrebujete si umyť ruky, ale nablízku nie je žiadne umývadlo? Kvapnite si na ruky 1-2 kvapky zmesi On Guard, s trochou kokosového oleja, a ruky budete mať dokonale vydezinfikované.
Je vám zle (na zvracanie)? Kvapnite pár kvapiek Pepermintového (mätového oleja do rúk a vdychujte.
Tažko sa vám na cestách zaspáva? Votrite si pár kvapiek levandule do chodidiel a kvapku na vankúš, pre uvoľnenie a lepší spánok.
Je vám ťažko na žalúdku? Natrite si na brucho, alebo na chodidlá pár kvapiek DigestZenu, alebo ho kvapnite do pohára s vodou, aby vám prešli tráviace potiaže.
Cítite sa nervózny? Kvapnite pár kvapiek levandule, alebo Balance do rúk a pomaly vdychujte, na upokojenie nervov.

Podobné články