fbpx

Digest Zen a tráviace problémy sú preč

Digest Zen je zmesou nasledujúcich olejov:
Zázvor Ginger: proti kŕčom a proti nevoľnosti, rozpúšťa staré hlieny ,zohrieva a ukľudňuje, môže inšpirovať k odvahe, vynikajúca podpora trávenia; ohrievanie tkanív a orgánov, pozdvihujúci a motivačný. Vynikajúci na zotavenie sa z Reumatickej horúčky.
Mäta Peppermint: Uvoľňuje hladké svaly črevného traktu a podporuje  peristaltiku
Upokojujúci pre celé telo. Zabíja baktérie a parazity, kvasinky, huby a plesne. Známy ako pomoc od potiaží z otravy jedlom, zvracania, hnačky, zápchy, vetrov, zlého dychu, koliky, nevoľnosti a kinetózy .Podporuje  spracovávanie bile .a redukuje teplo pri horúčke, aby  telo mohlo pracovať na obnove a liečení s menším nepohodlím.
Tarragon: Antiseptický a zabíja črevné parazity a infekcie močového traktu, je proti infekčný, predchádza fermentácii v črevnom trakte, pomáha absorpcii komprexu vitamínov B v črevnom trakte, je  antimikrobiálny, redukuje svalové kŕče, je skvelý na pomoc pri infekciách pohlavných a pohlavných traktov,
Koriander Coriander: Upokojuje pankreas a žlčník a popri podpore pri spracovávaní živín je tiež protizápalový protikŕčový, podporuje dobré okysličovanie.zvyšuje činnosť základných tráviacich enzýmov, aby sa živiny mohli vstrebať a vytvárať nové zdravé bunky .

DigestZen®DigestZen®

Mnohé esenciálne oleje už boli prostredníctvom výskumu uznané za silné činitele, ktoré pomáhajú obnovovať normálnu rovnováhu tráviaceho systému. DigestZen® využíva výhody týchto zavedených teraputických zložiek z zmesi čistých esenciálnych olejov. Každá zo zložiek :Ginger (zázvor), peppermint (mäta), tarragon, fennel (fenikej), caraway, coriander (koriander)  a anise (aníz)  má špecifické vlastnosti, ktoré dodávajú k celkovej účinnosti tejto silnej zmesi. Pri vnútornom použití DigestZen od dōTERRA® prináša uľudňujúcu digestívnu úľavu. Na aromatické, masážne aj vnútorné použitie.

DigestZen – Digestive Blend 15ml (31030005)
Cena: €48.00 (zlava 25%)

Navštivit eShop

Fenikel Fennel: Pomáha zlepšiť trávenie podporou pečene, tiež môže pomôcť pri
vyrovnávaní hladiny hormónov;
Caraway: Znižuje kyselinový reflux,protizápalový, protidepresívny, protiparazitický,
Dobrá pomoc on plynov a bolestí z koliky.
Aníz Anise: Ukľudňuje a posilňuje tráviaci systém, upokojuje sphincters,
dáva do rovnováhy kyseliny a podporuje vytváranie prostredia pre zdravé trávenie.

Niektoré odporúčané spôsoby použitia sú:

Vred: Dr. Hill odporúča DigestZen, Oregano a  Lemongrass v kapsuliach
3-4 krát denne na vyliečenie vredov a vybalansocanie H-Pyloričo mohlo byť príčinou.
Colika: DigestZen 3 kvapky, Levandula 2 kvapky, Melaleuca 2 kvapky
Bolesti hlavy: Na bolesti hlavy spojené s chrípkou, nádchou, kašľom alebo problémami s dutinami
aplikujte DigestZen na spodok chodidiel, obzvlášť na veľký palec  a na kosti za ušami (môžete riediť kokosovým olejom pri veľmi citlivej pokožke) na reflexné body ohľadne bolesti hlavy na dlaniach a zápästiach.
Kvasinky: Niekedy keď aplikujeme DigestZen po prvých niekoľko krát, keď sú ľudia noví pri používaní esenciálnych olejov, môže sa im na bruchu objaviť malé začervenanie, čo sú iba kvasinky, ktoré už predtým boli v systéme, ktoré tieto úžasné čisté oleje uvoľnili cez pokožku. Prerušte používanie na bruchu a užite vnútorne, alebo aplikujte na chodidlá.
obr. majorankovy esencialny olejMenštruačné kŕče a zápcha: DigestZen 3kvapky, Whisper 3 kvapky, Marjoram 3 kvapky – namažte na oblasť  brucha a, tam, kde to bolí podľa potreby –pred spaním v očakávaní úľavy.
DigestZen sa môže použiť v čapíkoch spolu s kokosovým olejom  v pomer 20 kvapiek DigestZenu s 1 lyžicou kokosového oleja na upokojenie  zvracania a črevných problémov.


DigestZen sa môže použiť proti retention enema  za zbavenie čreva od parazitov a kvasiniek tráviaceho traktu.


Reumatická horúčka: DigestZen aplikujte na hruď zriedený, 4-5krát denne.
Počas liečenia sa vyhnite mliečnym výrobkom a bielemu cukrung recovery.


Ranné nevoľnosti: Zrieďte s kokosovým olejom a vmasírujte do tkaniva vonkajšieho ucha
jemne a pote veľa vody.

Podobné články