fbpx

Vianočná radosť Holiday Joy—Viac než iba vôňa?

Holiday Joy je jednou z našich najvyhľadávanejších zmesí olejov počas vianočnej sezóny, pretože napĺňa domy vôňou Vianoc. Niektorí ľudia si možno myslia, že zmes dōTERRA Holiday Joy sa môže používať iba ako vôňa, ale pamätajte, že nakoniec, sú to predsa esenciálne oleje, a každý olej z tejto zmesi pomáha poskytovať mnohé benefity.

Pozrime sa na každý olej z tejto zmesi a ako nám môže pomôcť:

Divoký pomaranč Wild Orange: Skvelý na energizovanie a revitalizovanie vašej mysle a tela. Divoký pomaranč tiež pomáha pozdvihnúť náladu a znížiť úzkosť. Komu by sa nepáčili tieto výhody počas Vianoc?

Borovica Pine: Doneste si domov vôňu živého vianočného stromčeka. Je antibakteriálny, a to môže pomôcť pri znižovaní počtu vzdušných patogénov vo vašom domove a udržiavať vašu rodinu zdravú a šťastnú.

Cassia: Historicky sa Kasia používala a je spomenutá v Starom zákone. Obsahuje vlastnosti, ktoré pomáhajú udržiavať fyzické a psychické zdravie, a je známa pre svoju schopnosť upokojiť úzkosť. Jej korenistá aroma je tiež úžasná počas zimných mesiacov.

Śkoricová kôra Cinnamon Bark: Podľa výskumnej štúdie sa zistilo, že škoricový olej má jedny z najsilnejších antimikrobiálnych vlaastností pri porovnaní s ostatnými esenciálnymi olejmi. Tento olej bol študovaný ohľadom jeho boja proti vírusovým a infekčným chorobám a výskum ukázal, že pre mikróby je extrémne zložíté aby v jeho prítomnosti prežili.Je to tiež jeden z olejov, ktorý sa nachádza z ochrannej zmesi doTerra On Guard a používa san a podporu imunitného systému.

Gaštan Nutmeg: Táto sladká a korenistá vôňa dáva viac než iba prekrásnu vôňu, pomáha tiež upokojovať a navodiť vašu emociálnu pohodu.

Vanilka Vanilla: Pomáha na upokojenie a uvoľnenie, poozdvihuje náladu, a môže pomôcť pri redukcii stresu, hnevu, napätia a podráždenosti. Každá domácnosť dokáže využiť trochu viac uvoľnenia namiesto napätia počas vianočných sviatkov.

Holiday Joy je určite viac než iba vôňa! Určite si ju počas tejto vianočnej sezóna rozptýľte u vás doma a udržiavajte svoju rodinu šťastnú, zdravú a radostnú.

Tato zmes sa dá kúpiť v našom eshope.

Podobné články