fbpx

5 Rýchlych a ľahkých nápadov na darčeky s použitím esenciálnych olejov od doTERRA

Netrápte sa hľadaním toho dokonalého darčeka. Tu je 5 rýchlych a jednoduchých nápadov na darčeky s použitím esenciálnych olejov od doTERRA, ktoré potešia kohokoľvek na vašom nákupnom zozname.

1. Pre špotovca:

Fľaša na vodu a Deep Blue Rub

Každý športovec potrebuje dodržiavať pitný režim a potrebuje pomoc na boľavé svaly. Toto duo ukáže športovcom vášho života, že vám záleží na ich zdraví a ich koníčku.

2. Pre najlepšiu kamarátku vašej mamy:

Soli do kúpeľa s Levandulovým esenciálnym olejom

Každý človek sa potrebuje odstresovať, a kto lepší než tí, na ktorých vám najviac záleží? Tento rozmaznávajúci kúpeľný darček sa stane niečím viac, než iba zábavou v domácich kúpeľoch. Pomôže to vašim milovaným  uniknúť do aromateraputickej ríše snov. Pridajte čajové sviečky a dodatočný levandulový olej pre ešte lepší bezstresový zážitok..

Návod:

Vyrobte si domáce soli do kúeľa s esenciálnymi olejmi od doTERRA tak, že zmiešate 1 pohár soli do kúpeľa s 10 kvapkami vášho najobľúbenejšieho esenciálneho oleja (olejov) a uzavrite do zatváracieho pohára.

3. Pre susedov/kolegov:

Recept na horúce kakao s esenciálnymi olejmi  Mäta a Škorica

Každý sa poteší príjemnej sladkosti počas Vianoc. A čo je lepšie počas studených mesiacov, než horúce kakao s doplnkom dōTERRA esenciálnych olejov, ktoré mu dodajú dodatočnú chuť a zdravotné benefity?

4. Pre kamaráta:

Cukrový peeling s esenciálnymi olejmi

Suché a popraskané ruky sú počas zimných mesiacov dosť bežné. Darujte dar hodvábne jemných rúk ľudom vo vašom okolí. Urobte peeling podľa tohto receptu, dajte do peknej nádoby a budete mať dokonalý darček.

 5. Pre učiteľa:

Citrónový esenciálny olej a suché zmývateľné fixky

Toto je dokonalý darček pre učiteľov. Pozrite si toto video kde  Rob Young z doTERRA hovorí o s vojom tipe na čistenie tabule s citrónovým esenciálnym olejom.

 

Podobné články