fbpx

On Guard – kvapôčka uzdravenia

Ahojte všetci, Dúfam, že sa všetkým darí výborne. Pred niečo viac než pol rokom som sa stala nezávislou konzultantkou doTERRA® Esenciálne oleje a môžem povedať, že ich absolútne milujem. Denne ich používam, na rôzne problémy rôzne oleje a každý z nich sa mi osvedčil. Popri mäte, ktorá mi pomohla s problémom s trávením, a levanduli ktorá ma skvele ukľudňuje, vám musím povedať o On Guarde FANTASTICKOM OLEJI , už si neviem predstaviť, že by som bola bez neho.

On Guard® ochranná zmeszmes na imunitu

On Guard jedinečnou zmesou olejov od dōTERRA® vyvinutou na podporu zdravej imunitnej funkcie. Olej z divokého pomaranča skombinovaný s klinčekom, škoricou eukalyptom a rozmarínom, ponúkajú voňavú, prírodnú a efektívnu alternatívu k syntetickým prípravkom na podporu imunity. On Guard, so svojou unikátnou vôňou, je jednou z najuniverzálnejších zmesí olejov od doTERRA. Je tiež bezpečný na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, ako netoxický spôsob čistenia, alebo na čistenie vzduch rozptyľovaním do vzduchu. On Guard je vynikajúci na eliminovanie vírusov, kvôli svojim účinným zložkám. Na aromatické masážne alebo vnútorné použitie.

On Guard – Protective Blend 15ml (31100005)

Cena: €55,67

Navštivit eShop

Esenciálny olej doTERRA On Guard mám veľmi rada a čo sa týka esenciálnych olejov je asi mojím najlepším kamarátom. Keď si umývam zuby, dávam si kvapku čajovníkovíého oleja na pastu a čistím ako obyčajne, Čajovník (Melaleuca) dezinfikuje moje ďasná a potom si na problematické miesta ešte natriem On Guard. Nebudem presne popisovať moje dentálne problémy, ale mám jeden umelý zub, pod ktorým ma bolelo ďasno, ale s odkedy používam tieto dva oleje už je všetko v pohode.
Môj manžel mi tiež tajne začal brať môj On Guard. Bolelo ho hrdlo, dal si kvapku do vody a chvíľku kloktal, bol prekvapený, že ho hrdlo prestalo bolieť a o niekoľko hodín sa cítil oveľa lepšie. Dostal sa z nádchy bez akýchkoľvek liekov.
On Guard má výbornú chuť a poskytuje mierne znecitlivujúci pocit.
Ak by ste chceli alternatívu k chemikáliám a vyplňovačom, ktoré je ťažké čo i len vysloviť, nehovoriac o vedľajších účinkoch, potom odporúčam, aby ste si pozreli radu produktov doTERRA. Táto spoločnosť sa snaží (a darí sa jej to) vyrábať najčistejšie produkty, aké sa len dajú.
Som ich produktami nadšená a chcem sa s vami podeliť o svoje skúsenosti, a keby ste boli niekto, kto už má dosť vedľajších účinkov liekov a chce skúsiť niečo zdravšie a priaznivejšie k svojmu telu, veľmi rada prídem vysvetliť, ako môžeme pomôcť svojmu telu, aby sa liečilo samo.
Nesnažím sa nič predávať, chcem sa podeliť o svoje skúsenosti a pomôcť, a garantujem vám, že Vám sa tieto oleje zapáčia tiež. Príďte a uvidíte.

Podobné články