fbpx

Serenity: Upokojujúca zmes esenciálnych olejov

Úžasný, aromatický spôsob, ako bojovať proti stresu a podporovať pohodu

Serenity™ – Upokojujúca zmes esenciálnych olejov je nádherná zmes esenciálnych olejov, Zložená z jednotlivých olejov, ktoré sú známe pre svoje upokojujúce vlastnosti. Je to skvelý spôsob, ako vytvoriť pocit pohody a relaxácie.

Stres je hlavným prispievateľom k chorobám a ochoreniam. Dokonca ohdaduje sa, že viac než 90% všetkých návštev u lekára sa nějak vzťahuje k stresu. Zredukovanie stresu a konrola jeho poškodzujúcich vplyvov je jedným z obľúbených záujmov medicínskeho výskumu a moderná veda objavila upokojujúce a liečivé vlastnosti čistých esenciálnych olejov. Najnovšie štúdie ukázali, že esenciálne oleje skutočne znižujú stres tým, že upokojujú nervový systém.

Serenity®

Serenity Calming Blend
Stres je významným prispievateľom k chorobám, Dokonca, odhadom asi 90% všetkých návštev lekárov sa najakým spôsobom vzťahujú k stresu. Serenity je zmes zostavená z jednotlivých olejov, ktoré majú známe upokojujúce vlastnosti, ktoré vytvárajú pocit pohody a relaxácie. Levandula, sladká majoránka, rímsky harmanček, ylang ylang, santálové drevo a vanilka vytvárajú jemnú vôňu ideálnu a aromatické rozptýlenie, alebo masážnu aplikáciu. Pri aplikácii na spodok chodidiel  večer, dōTERRA®‘ Serenity je skvelý spôsob ako podporiť zdravý spánok. Keď sa pridá do teplého kúpeľa Serenity vytvára dokonalý únik svojou kľudnou, obnovujúcou vôňou. Na masážne alebo aromatické použitie.
Serenity – Calming Blend 15ml (31090005)

Cena: €60,80

Navštivit eShop

Serenity™, so svojou pokojnou obnovújucou vôňou je dokonalým spôsobom, ako poraziť stres a šeliť svetu pokojnejším, pohodovejším spôsobom.

So svojou jemnou vôňou,  zmesou upokojujúcich vôní Levandule,  Majoránky, Harmančeka rímskeho, Ylang Ylangu, Santalového dreva od a Vanilky, je Serenity™  ideálnou voľbou na aromatické rozptyľovanie alebo masážnu aplikáciu.

Ako ju použiť:

  • Serenity, keď sa večer sa aplikuje na spodok chodidiel, je skvelý spôsob ako podporiť zdravý spánok.
  • Keď sa Serenity pridá do teplého kúpeľa, vytvára dokonalý únik.
  • Rozptýľte v spálni, obytných miestnostiach a v kancelárii.
  • Aplikujte na spodok chodidiel, zápästia a  na vonkajšiu stranu uší, kvôli relaxácii.
  • Zmiešajte s frakcionovaným kokosovým olejom pre upokojujúcu masáž.

Serenity môže byť obzvlášť upokojujúca pre malé deti o stresujúcom dni plnom podnetov.

Podobné články