fbpx

AKO DOSIAHNUŤ MENŠIU CHOROBNOSŤ, VIAC ENERGIE A MENEJ STRESU ?

zamestnanecV čase blížiacej sa chrípkovej sezóny je ten správny čas porozhliadnuť sa po niečom, čo efektívne zabíja patogény zo vzduchu (vírusy, baktérie, mikróby, dokonca toxíny) zlepšuje náladu a redukuje stres. Esenciálne oleje certifikovanej čistej terapeutickej triedy  sú navyše bezpečné, nenávykové, 100% čisté, prírodné a výborne voňajú.

Oleje terapeutickej triedy (vhodné aj na vnútorné použitie) sa preukázali ako vysoko účinné pri ničení vírusov a baktérií, stručne zhrniem štúdiu v Nemocnici v Colorade, kde zmesou klinčeka, škorice, eukalyptu a rozmarínu umyli prestor, do ktorého nasadili 13 kmeňov vírusu zlatý stafylokok, ktorý v prostredí s esenciálnymi olejmi neprežil, po 7 dní ho tam nasadzovali a výskyt bol stále 0, po 14 dňoch ud umytia priestoru roztokom 1 liter vody a 4 kvapky zmesi esenciálnych olejov On Guard prežilo 30% vírusov.

Pre tieto a iné ich vlastnosti sa nemocnica Vanderbilt z USA rozhodla urobiť pokus na svojich zamestnancoch na Centrálnom príjme, kde je väčšinou veľký stres. Pokus spočíval v rozptyľovaní citrónového esenciálneho oleja na centrálnom príjme a výsledky prieskumu pocitov pracovníkov boli nasledovné

  • Percento zamestnancov, ktorí uviedli, že pociťujú stres PRED použitím olejov: 41%
  • Percento zamestnancov, ktorí uviedli, že pociťujú stres PO použití olejov: 3%
  • Percento zamestnancov, ktorí uviedli, že pociťujú frustráciu PRED použitím olejov: 60%
  • Percento zamestnancov, ktorí uviedli, že pociťujú frustráciu PO použití: 6%

Tieto štatistiky sú pôsobívé a rukolapne ukazujú, ako použitie esenciálnych olejov môže znížiť stres a frustráciu a zlepšiť náladu a efektívnosť zamestnancov, rovnako ako aj celkovú pohodu pacientov.

Nebolo by skvelé znižovať stres vo vašej kancelárii, alebo dokonca u Vás doma? Pozrite si ponuky difuzérov od doTERRA a porozmýšľajte, aké typy olejov by boli najvhodnejšie pre vaše kancelárie, alebo pre Vás vo vašom živote.

Rozptyľovanie zmesi Citrus Bliss (Divoký pomaranč, Citrón, Grapefruit+) vo vašej kancelárii na zvýšenie energie, pozdvihnutie nálady a redukciu stresu?

Alebo možno by ste chceli rozptyľovať levandulu, na vytvorenie upokojujúceho prostredia.

Vyskúšajte to tiež a prekonajte mýtus, že esenciálne oleje sú iba “prjemné vône“.

Sami vyskúšajte, ako Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy doTERRA  môžu prispieť k vašej celkovej pohode, nižšej chorobnosti a výkonnosti vašich zamestnancov.

Pre dalšie informácie nás kontaktujte na info@esencialneoleje.sk.

Podobné články