fbpx

Zmes proti starnutiu

IMMORTELLE (doTERRA Esenciálna starostlivosť o pokožku)

Obnovuje esenciu mladosti (prekvapujúce neurologické vlastnosti)

Do tejto zmesi boli vybraté a namiešané doTERRA CPTG Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy, a táto zmes poskytuje pozoruhodné výhody, ktoré pomáhajú udržať zdravie a krásu pokožky. Pribúdanie veku neznamená ubúdanie na kráse. Je mnoho spôsobov, ako sa starať o svoje zdravie a pokožku, a zostať vitálna a krásna po celý život. Immortelle je tiež výborná na jazvy a strie.

Táto zmes olejov stimuluje a regeneruje produkciu zdravých buniek pokožky keď sa použije tesne po popálení, spálení od slnka, alebo na liečenie rán. Tieto esenciálne oleje upokojujú citlivú, jemnú a zapílenú pokožku. Balancujú málo a lebo veľmi aktívnu pokožku tým, že regulujú produkciu mazu. Táto zmes môže významne zredukovať bakteriálne a plesňové infekcie, rovnako ako aj iné kožné problémy. Tieto oleje podporujú uvoľnenie a odstránenie metabolického odpadu, ktorý blokuje okysličovanie a môže zrýchliť starnutie.

Immortelle

Immortelle Anti-Aging Blend
10 ml. fľaša s guľôčkou

Zmes proti starnutiu

Nádherná zmes silných esenciálnych olejov, Immortelle zmes proti starnutiu je navrhnutá na ochranu a výživu pokožky, kým pomáha redukovať zápal―podstatý prispievač k prodesu starnutia. Tieto oleje podporujú zdravie pokožky na bunkovej úrovni, a podporujú hladšiu, žiarivejšiu a mladistvejšiu pleť.

Immortelle Anti-Anging Blend Roll On 10ml (37140005)

Cena: €120 (25% zľava)

Navštivit eShop

Frankincense (Kadidlo): Terapeutické vlastnosti kadidlového esenciálneho oleja pri starostlivosti o pokožku  zahŕňajú to, že je antiseptický, spevňujúci, diuretický a tonizujúci. Dioscorides napísal o úžasných vlastnostiach, ktoré má pri riešení kožných problémov a Ambroise Pare, chirurg zo šestnásteho storočia ho ospevoval, pretože zastavuje krvácanie a zrýchľuje hojenie rán.

Faktom je, že upravuje tón a stav pokožky a udržiava pleť mladú.  Taktiež dáva pleť do rovnováhy a redukuje všetky stavy mastnosti, aj suchosti – navracia ju do normálu.

S týmito všetkými dobrými terapeutickými vlastnosťami je výborným spojencom proti vráskam a súčasne zlepšuje tón a kvalitu pokožky aj zrelej..

Sandalwood (santalové drevo): Antidepresívum, antibakteriálne, protiplesňové, protiinfekčné protizápalové, spevňujúce, protinádorové, na vykašliavanie, hemostatické (zastavuje krvácanie), upokojujúce, kardiotonické (posilňuje srdce), lymfatický uvoľňovač, sexuálne a všeobecné tonikum. Santalové drevo má účinky veľmi podobné kadidlu. Má veľmi veľa sesquinterpénov a okysličuje cez krvnú stenu.

Môže tiež pomôcť pri akné bronchitíde, cholere, regenerácii kostí,  nespavosti, laryngitíde, infekciách a regenerácii pokožky, sinusitíde, stimuluje imunitný systém, tuberkulóze, UTIs a joge. Santalové drevo je veľmi efektívny dezodorant.

Levanduľa: Levanduľa aktívne demonštruje pozitívny efekt na pokožku v týchto oblastiach: Akné, Problémová pokožka, popáleniny, popraskaná koža, suchá koža, všeobecná regenerácia kože, výborne spevňuje všetky typy pleti, redukuje staré jazvy, staré popáleniny od slnka, vyrážky, rany po akné, svrbenie, Seborrhea, zotavenie kože po odstránení tetovania. Levanduľa podporuje imunitu zvýšením produkcie bielych krviniek. Sú to bunky. Ktoré strážia vaše telo, čistia a odstraňujú cudzích votrelcov.

Myrha: Myrha je veľmi účinný esenciálny olej z dávnych čias. Arabský ľud používal myrhu na mnohé kožné ochorenia, ako sú popraskaná koža a vrásky. Uvádza sa tiež v knihe liečiv od Hildegard of Bingen. Niektoré z mnohých použití sú kvasinky, ekzémy, infekcie zubov a ďasien. Myrha, tak ako aj kadidlo je univerzálny olej, ktorý pomáha pri množstve stavov. Je indikovaný pri bronchitíde. dyzentérii, problémoch so štítnou žľazou, ústnych a vaginálnych plesniach, vredoch, vírusovej hepatitíde. Zistilo sa, že pomáha aj pri astme, atletickej nohe, kašli, ekzéme, gingivitíde, infekciách ďasien, hemoroidoch, vredoch v ústach, parazitoch, raných , vráskach a popraskanej pokožke. Hojne sa dnes využíva pri produktoch ústnej hygieny.

Myrha je známy „miešací olej“. Zo znamená, že nadstavuje životnosť a účinnosť ktoréhokoľvek iného oleja, s ktorých sa zmieša. Ľudia v biblických časoch to vedeli a pridávali Myrhu ako významnú súčasť všetkých svojich pomazaní. Myrha bola takou univerzálnou bežnou ingredienciou liečivých mastí, že grécke slovo pre olej (muron) a grécke slovo pre „myrhu” (muron) bolo to isté.

Helichrysum (Slamienka): Použitie slamienkového oleja: vyrážky, akné, vredy, popáleniny, porezania, dermatitídy, ekzémy, podráždená pokožka, rany. Dobrá na suchú kožu a vlasy. Povzbudzuje produkciu  vašich prirodzených olejov vo vašej pokožke a pokožke hlavy. Slamienkový olej tiež povzbudzuje schopnosť vašej pokožky vydržať vo vode. Je protizápalová, čo je dobré pre suchú kožu, pretože redukuje

Podobné články