fbpx

Kadidlový olej (Frankincense)

Kadidlový olej (Frankincense)
Olej pravdy


5 ml Kadidlový esenciálny olej

Kadidlo odhaľuje klamstvá a nepravdy. Pozýva ľudí, aby upustili od nižších vibrácií, klamstiev, zavádzania a negativity. Tento olej pomáha vytvárať nové perspektívy založené na svetle a pravde. Kadidlo obnovuje v pamäti duchovné pochopenie, dary, múdrosť a poznanie, ktoré si duša priniesla na tento svet. Je to silný čistič od duchovnej temnoty. Kadidlo pomáha pri odstraňovaní „šupín temnoty“ z očí, prekážok z mysle a stien zo srdca. Prostredníctvom spojenia duše s jej vnútorným svetlom, tento olej odhaľuje pravdu.

Kadidlo podporuje vytváranie zdravého pripútania k otcovi. Pomáha pri duchovnom prebúdzaní a pomáha človeku cítiť otcovskú lásku Božskosti. Keď sa človek cíti opustený alebo zabudnutý, Kadidlo mu pripomenie, že ho niekto miluje a ochraňuje. Aj keď je tento olej neuveriteľne silný, je tiež jemný, ako milujúci otec, ktorý živí, vedie a ochraňuje. Kadidlo poskytuje telu a duši ochranný štít pred negatívnymi vplyvmi a pomáha duši v duchovnom rozvoji. Tým, že posilňuje činnosti ako sú modlitba a meditácia, tento olej otvára duchovné kanály, ktoré človeku dovolia napojiť sa na Boha. Prostredníctvom svetla a sily kadidla sa môže človek priblížiť bližšie k božskosti, zdravej mužnosti a veľkoleposti skutočného Ja.

Fyzické použitie Kadidlového oleja:

Analgetikum, antidepresívum, protiplesňový, protizápalový, antiseptický, spevňujúci, diuretikum a sedatívum.

Bežné použitie:

Úľava od stresu, kožné choroby, porezania a rany, posilnenie imunity, zdravá produkcia bielych krviniek,  tiež depresia, vredy, bronchitída.
Aplikácia: Rozptyľovanie do vzduchu, aplikovanie na telo, vnútorné použitie ( vypiť kvapku v pohári vody, alebo v želatínovej kapsuli)

Podobné články