fbpx

ESENCIÁLNA STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU

SkinCare_kit_total_50dōTERRA esenciálna starostlivosť o pokožku je rodina produktov starostlivosti o pokožku navrhnutých tak, aby maximalizovali prírodnú silu esenciálnych olejov tak, aby pomohli vašej pokožky udržať si zdravý a nádherný pocit a vzhľad.  Ako dodatok k starostlivému výberu Certifikovaných, čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktoré sa v štedrej miere nachádzajú v každom produkte, rad Esenciálna starostlivosť o pokožku obsahuje najnovšie technológie, ktoré dopĺňajú esenciálne oleje pri zacielení sa na viditeľné známky bunkového a mechanického starnutia.facial_cleanser

Čistič na tvár

S dōTERRA® Čističom na tvár, CPTG Certifikovanými čistými esenciálnymi olejmi terapeutickej triedy® Čajovníkovým a mätovým jemným čističom odstránite nečistoty a zanecháte svoju pokožku čistú , sviežu a hladkú. Extrakty z krížatej zeleniny tiež pracujú na zabránení podráždenia pokožky a redukcii oxidačného s tresu v bunkách pokožky.

Toner na redukciu pórov

Anti-Aging MoisturizerNavrhnutý na viditeľnú redukciu veľkosti pórov, dōTERRA® toner na redukciu pórov obsahuje certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy®  levandulu, ylang ylang, a harmanček ktoré spolupracujú s najnovšími technológiami na upokojenie citlivej pokožky, znižovanie podráždenia a redukciu oxidačného stresu v bunkách pokožky

Zvlhčovač proti starnutiu

To najlepšie z vedy sa spojilo s CPTG® esenciálnymi olejmi levandula, jazmín, muškát a kadidlo na poskytnutie zvlhčovača proti starnutiu, ktorý robí viac, než len zvlhčuje a zmäkčuje pokožku. Zvlhčovač proti starnutiu sa zameriava na viditeľné známky starnutia,  zlepšuje elasticitu a tón pokožky, redukuje vznik a počet vrások rovnako ako tiež pomáha predchádzať Tightening Serumbudúcim známkam mechanického starnutia.

Spevňujúce sérum

S CPGT® esenciálnymi olejmi kadidlo, santalové drevo a myrha v štedrom pomere, dōTERRA® Spevňujúce sérum Esenciálna starostlivosť o pokožku je vedecky vyvinuté na redukovanie vzniku jemných čiarok a vrások a podporujú hydratáciu pokožky. Spevňujúce sérum prirodzene spevňuje a vyrovnáva pokožku, a poskytuje významné krátkodobé aj dlhodobé spevňujúce výhody rovnako ako tiež zvyšuje jasnosť  pokožky pre pevnejší, mladší vzhľad pokožky.

Osviežujúci peeling

Osviežte a energizujte pleť pri súčasnom peelingu a exfoliácii s použitím tohto aromatického peelingu. CPTG® esenciálne oleje grapefruit a mäta urobia z peelingového kroku vašej skrášľovacej procedúry osviežujúci, voňavý zážitok. Jojoba a extrakty z krížatej zeleniny zanechávajú plež ochránenú a hladkú, kým ostatné ingrediencie pracujú na prevencii podráždenia a na peknom sfarbení pokožky.

HydratingCreamHydratačný krém

Intenzívne zvlhčovanie pokožky , na ktoré vaša pokožka čakala. dōTERRA® Hydratačný krém je naplnený ingredienciami bohatými na emolienty a efektívnych bojovníkov proti starnutiu pre hladkú a luxusne hydratovanú pokožku. Jeho krémové zloženie poskytuje okamžitý výbuch aktívneho zvlhčovania bez zanechania olejových zvyškov. Starostlivo vybrané prísady sú navrhnuté tak, aby pomáhali regenerácii zrelej pokožky, a tiež pomáhajú redukovať viditeľné známky starnutia z prirodzených aj environmentálnych príčin. dōTERRA Hydratačný krém pomáha posilňovať pokožku a obnovuj jej rovnováhu pre mladší a žiarivejší vzhľad. Dokonalý na denné i nočné použitie.

Aplikačná zmes Čistá pleť

Aplikačná zmes esenciálnych olejov Čistá pleť je zmesou CPTG® esenciálnych olejov; ružové drevo, eukalyptus globulus, muškClearSkinSetát, citrónová tráva, čajovník, v kombinácii s olejom zo semien rasce čiernej. Táto nevysušujúca zmes sa ľahko aplikuje z 10ml fľaštičky s guľôčkou pre jednoduchú aplikáciu na problémové miesta na pokožke. Je to dokonalý spoločník ku Penivému čističu na tvár Čistá pleť.

Penivý čistič na tvár Čistá pleť 

Penivý čistič na tvár Čistá pleť zanecháva pokožku čistú, sviežu a žiarivú. Tento nevysušujúci  čistič je vo forme nadýchanej peny, ktorá je jemná k pokožke a zároveň naplnená silnými prísadami, vrátane CPTG® esenciálnych olejov a oleja zo semien rasce čiernej, na udržanie čistej a krásnej pleti.

 

 

Podobné články