fbpx

Pridajte sa do nášho tímu Esenciálne oleje dōTERRA®

Výnimočná podnikateľská príležitosť na vybudovanie bezpečnej budúcnosti.
Volám sa Martina Valníčková, a môžem sa stať vaším dōTERRA® Esencialne oleje podnikateľským poradcom. Ak hľadáte podnikateľskú príležitosť, som si istá, že máte niekoľko cieľov.  Ak ste ako ja, tak chcete:

Ak ste ako ja, tak chcete:

  • viac voľného času,
  • vyšší príjem,
  • viac kontroly nad svojím životom,
  • dodatočný čas pre svoju rodinu,
  • pomoc ostatným tým, že ponúknete kvalitné produkty,
  • Zmysel nezávislosti a úspechu.

Som vám k dispozícii, a veľmi rada sa s vami porozprávam o vašich cieľoch (ktoré môžu byť úplne odlišné od tých mojich), o tom, čo dōTERRA® ponúka a čo môžete očakávať pri budovaní vášho vlastného podnikania s dōTERRA® . Ako skoro zistíte, je veľmi možné žiť svoj sen, ak ste ochotní do toho vložiť trochu práce.

Nie je to schéma, alebo systém rýchleho bohatstva

Zahoďte oknom všetky prehnane nadšené reči, ktoré ste počuli.  Akékoľvek podnikanie, ktoré začínate … Internet, práca z domu, alebo tehly a cement … vyžadujú určitú mieru práce.  Ale, ak ste vážne pripravení budovať niečo, čo môže pretrvať po celý život a naplniť svoje sny, som tu, aby som vám pomohla.

Keď sa rozhodnete zaregistrovať sa v dōTERRA, a mať mňa ako svojho sponzora, budete mať výhodu mojich vedomostí a skúseností rovnako ako aj vedomostí askúseností ostatných z mojej skupiny. dōTERRA® tiež pripravila množstvo nástrojov, ktoré vám môžu byť pri podnikateľských začiatkoch veľmi nápomocné, a môžu vás naviesť na ďalšie zdroje pre budovanie podnikania.  Sú to neoceniteľné zdroje informácií, pre vašu podporu a usmernenie. Mojím cieľom je pomôcť vám, všetkými spôsobmi, aby ste boli úspešní!

Aby som vám to uľahčila, zozbierala som pre vás celkom dosť informácií, ktoré si môžete pozrieť predtým, než ma budete kontaktovať. Pokojne si vytlačte strany pre budúcu referenciu alebo si ich založte. Toto by malo zodpovedať väčšinu vašich otázok.  ak máte ďalšie, dajte mi vedieť, a ja urobím všetko, čo viem, aby som našla informácie, ktoré potrebujete.  Môžete ma kontaktovať na tel. č. 0907 718 958

Články, rozhovory & prezentácie z dōTERRA®

Aby som vám pomohla v nachádzaní správneho rozhodnutia — pre vás — o tom, či sa máte stať členom dōTERRA®, som zozbierala nejaké informácie, a vy si môžete pozrieť, či sa vám to páči.

Pripravený/á začať?

Zaregistrujete sa on-line (po anglicky) alebo vypište následujúci formular a já Vám zavolám, aby sme to spravili spolu.

Úroveň môjho záujmu o túto podnikateľskú príležitosť je

Úroveň príjmu ktorú byste chceli získať je

Tu sú moje kontaktné informácie:

Revolúcia v starostlivosti o zdravie

Revolúcia v starostlovosti o zdravie  Revolúcia v starostlovosti o zdravie je transkript, ktorý načrtáva neobvyklý rozmach v  oblasti zdravia a životného štýlu. Pomôže vám tiež zistiť, ako tento rozmach vytvára úžasný podnikateľský potenciál pre tých, ktorí chytia vlnu. Kliknite tu.

Staňte sa svojím vlastným riaditeľom

Staňte sa svojím vlastným riaditeľom,  je článok, ktorý rozoberá výhody , keď vlastníte vlastný  dōTERRA® biznis založený na základe MLM. Dočítate sa tam tiež o skutočných ľuďoch, ktorí si vybudovali  s doTERRou nový život.

Staňte sa svojím vlastným riaditeľom vysvetľuje, ako môžete uniknúť zo zamestnaneckej štruktúry, byť svojím vlastným šéfom a získať finančnú slobodu a bezpečie v neistej ekonomike.  Naučte sa ako pracovať, pretože chcete.  Kliknite tu.

Kompenzačný plán a  podnikateľská štruktúra

Kompenzačný plán doTERRA®‚, odmeny,  a jej podnikateľská štruktúra sú medzi najlepšími na svete. Sú špeciálne štruktúrované tak, aby začiatočníci, ako vy, mohli získať veľké komisie bez toho, aby museli čakať, kým vybudujú veľkú sieť pod sebou. Navyše, máte možnosť tiež získať zľavy, bonusy a dodatočné komisie!

Základy:

Poplatok pre vás, aby ste sa   zaregistrovali ako distribútor doTERRA je 20 EUR.  Tento poplatok môžete zaplatiť priamo, alebo si môžete kúpiť špeciálny registrovací balíček, ktorý zahŕňa poplatok a produkty so zľavou. TTo vám umožní začať predávať produkty a budovať sieť pod sebou. Môžete to urobiť dnes tak, že sa zaregistrujete tu kliknite tu.

Každý z týchto balíčkov podnikanie, pre všetky oleje, alebo i domáce použitie zahŕňa produkty a materiály, ktoré sa k nim vzťahujú  k budovaniu vášho podnikania  dōTERRA® product line.

Detaily

dōTERRA® postupne pracuje aby váš  kompenzačný plán vylepšila najlepšie ako vie, a vyrába prezentačné materiály, aby zjednodušila prezentáciu ostatným.  Kvôli tomu, je najlepšie ísť priamo do zdroja, kde sú detaily.  Môžete si pozrieť kompenzačný plán  a viac na stránke doTERRA dōTERRA® website.

Správne podnikanie začína správnym produktom: Oleje dōTERRA® Oils vs. iné oleje

V dōTERRA®, najväčším záujmom nie je komerčný aspekt predávania esenciálnych olejov, ale ľudia.  Radšej než aby definovali svoj plán v čisto finančných termínoch, zameriavajúc sa iba na to, dōTERRA® si dala za svoj cieľ produkovať oleje najvyššej kvality, ktoré budú obsahovať najširšie spektrum najaktívnejších terapeutických zložiek aké je možné bez ohľadu na cenu.

Toto pre vás bude veľkou výhodou, ako pre distribútora dōTERRA® , pretože tento záujem o kvalitu vás umiestňuje na trh s jedninečným produktom a v podsate žiadnou konkurenciou. Tiež vám to umožňuje, aby ste na trh so stále sa zvyšujúcim zdravotným povedomím umiestnili produkty, ktoré sú vhodné na klinické použitie.

Chcete vedieť  prečo sú distribútori dōTERRA®  tak nadšení svojimi produktami a programom?  Pozrite sa sami!

dōTERRA® esenciálne oleje sú:

Väčšina iných olejov je:

  • nie CPTG®, certifikovanej-čistej-terapeutickej-triedy, a a môžu mať extrémne slabú kvalitu,
  • produkovaných rýchlo a pri vysokej teplote a tlaku, — čím sa menia alebo ničia chemické zložky oleja, a — mení sa terapeutická aktivita oleja
  • asto sú riedené s chemikáliami, čo ich zanecháva nepoužiteľými a možno toxickými, a
  • sú nevhodné na použitie na deťoch, alebo na AromaTouch™ Techniku.

Zaregistrujte sa teraz

Pripravení na registráciu zaregistrujte sa teraz?  Výborne!  Som nadšená, že môžem byť vaším sponzorom a  teším sa na to, ako vás budem môcť sprevádzať podnikaním, ktoré bude všetkým, v čo ste dúfali.  Na zaregistrovanie, choďte na web stránku dōTERRA® website a kliknite na link Join.  Ak preferujete zasielanie žiadosti poštou, tu si môžete si stiahnuť Distributorskú dohodu. Akýmkoľvek spôsobom, ten proces je rýchly a jednoduchý.

Máte ešte nejaké otázky?  Veľmi rada sa s vami telefonicky porozprávam.  Nie; žiadny predaj po telefóne. To by nikomu z nás neurobilo veľmi dobre.  Môžem vám dať iba čestné odpovede na vaše otázky, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie ohľadom svojho nového podnikania z domu.  Pokojne mi zavolajte, alebo mailujte.

Podobné články