fbpx

Technika AromaTouch: Revolúcia v aromaterapii

Prečo by ste z nej mali urobiť bežnú súčasť svojej aromateraapie

Balance

obr. Uzemňovacia zmesKaždý zažíva pocity nenapojenosti alebo úzkosti. Teolá drevitá vôňa  Balance, dōTERRA®’s grounding blend, vytvára pocit pokoja a pohody. Dokonale miešame  spruce, rosewood, frankincense, and blue tansy s frakcionovaným kokosovým olejom na vytvorenie príjemnej vône, ktorá pomáha  tranquilitya pocitu rovnováhy. Na aromatické a masážne použitie.

Balance – Grounding Blend 15ml (31010005)

Cena: €32.00

Navštivit eShop

Iba si predstavte, aké by to bolo:

  • Máte viac energie, než kedykoľvek predtým — bez nervozity.
  • Cítite sa ľahší a rozžiarenejší, viac v kontakte so svetom a s vecami, ktoré milujete.
  • Cítite pocit rovnováhy , stojíte rovnejšie, vaša chôdza nabrala mierne pohupovanie, zdá sa vám, že všetko vo vás spolupravuje vo väčščej harmónii.
  • Vaša myseľ je jasnejšia, vaša pamäť ostrejšia a vaše emócie sú žiarivejšie a stabilnejšie.
  • Už necítite to napätie v šiji ani bolesť v chrbte.

V skratke, cítite sa, ako by ste boli regenerovaní, znovu nabití energiou a pripravení na život.

Čo urobilo takúto zmenu?  Práve ste sa vrátili z AromaTouch™ Techniky.

Čo je to AromaTouch Technika?

Technika AromaTouch™   revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom.  Je to silná, neinvazívna aplikácia CPTG®, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete posilniť  štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela.

V podstate, AromaTouch je jemná masážna metóda, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže.  Môže sa vykonávať rôznymi spôsobmi, so skoro všetkými kombináciami olejov, v závislosti od potrieb, ktoré riešime.  Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách , ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov, a popdporujú harmóniu v celej osobnosti: fyzickú, mentálnu aj emocionálnu.

Vo všeobecnoati Technika AromaTouch™ spočíva v tom, že kvapneme  CPTG®, certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy pozdĺž chrbticou vo výške asi šesť  inches, potom zapacujeme oleje do pokožky pohybmi hore chrbtom a nakoniec aplikáciou masáže a stimulácie chodidiel.

Esenciálna súčasť vášho aromaterapeutického zážitku

Súčasná interpretácia FDA  Dietary Supplement Health & Education Act  (Zákona o výživových doplnkochm zdraví a vzdelávaní ) z roku 1994 mi nedovolí veľa povedať o úžasných benefitoch AromaTouch Techniky.  Avšak od svojho vývoja spoločnosťou dōTERRA® ju už vyskúšali mnohí ľudia a mnohým z nich jej účinky zmenili život.

Či už máte tú možnosť tešiť sa z plnohodnotnej skúsenostim alebo ste iba mali oleje natretí pozdĺž chrbtice — dokonca keď ste si oleje iba naniesli na vlastné chodidlá s použitím Techniky Vita Flex — toto skutočne je aromateraputická aplikácia, z ktorej by ste mali spraviť každodennú rutinu.  Po niekoľkonásobnom vyskúšaní  Techniky AromaTouch™, je pre mňa ťažké predstaviť si, aký bol môj život predtým.

To skutočne je tak úžasné.


Pre skutočne najlepšie výsledky s technikou  AromaTouch, odpoprúčam použiť oleje od dōTERRA®.  Zistila som, že ich jednotlivé oleje oreganový esenciálny elej, tymiánový esencálny olej, Bazalkový esenciálny olej, wintergreen, cypress, majoránkový esencialný olej a mätový esenciálny olej, a zmesi AromaTouch™ a Balance sú omnoho lepšie než akékoľvek iné oleje.  Vyskúšajte ich.  Myslím, že sa zhodneme: Tieto oleje sú úžasné.


Viac o Technike  AromaTouch™ a o tom, ako ju robiť sa môžete dozvedieť v príručke Modern Essentials, 2-há edícia a prostredníctvom DVD  AromaTouch™ DVD, ktoré je dostupné, keď  kliknete sem alebo na AromaTouch™ kit od dōTERRA.

Podobné články