fbpx

Letná akcia pri otvoreni velkoobchodného učtu doTERRA

Ako ju získať

 1. Zaregistrujte sa v júni s registračnou objednávkou v hodnote 100 PV. 
 2. Zapojte sa do programu vernostných odmien (LRP) a zadajte v júli vernostnú objednávku v hodnote 100 PV.
 3. Po dokončení 1. a 2. kroku si v auguste vychutnajte 100 produktových bodov zdarma! Tieto body môžete využiť na získanie esenciálnych olejov v hodnote asi 100 eur. Pre viac informácií nás kontaktujte prostredníctvom následujucého formulára.

Možete si aj predbežne vybrať registračné balíčky, ktoré poskytujú oleje ešte výhodnejšie. Na základe formulára Vás budeme kontaktovať. 

* Povinné

Váš email: *

Ako ste sa dozvedeli o esenciálnych olejoch?*

Ak ste vybrali iné napište odkiaľ:

Vaše meno:*

Adresa Vášho bydliska (ulica a číslo domu, PSČ, mesto, krajina)

Dátum narodenia (DD.MM.RRRR):*

Telefon:*

Vyberte si jednu z 3 najvýhodnejších sád na začiatok a začnite hneď.


 Veľký balík nevyhnutných olejov pre domácnosť ( 270 Eur) Obsahuje 10 olejov + ZADARMO Difuzér Malý balík nevyhnutných olejov pre domácnosť (138 Eur) Obsahuje 10 olejov + ZADARMO olejové guličky na dobrý dych a ochranu Malý balík olejov na aromatouch a difuzér (178 Eur) Tento balík obsahuje esenciálne oleje Balance, levandulu, Čajovník (Melaleuca), On Guard, Aromatouch ,Deep blue, Peppermint a Pomaranč + Difuzér Petal

Vyberte si spôsob doručenia *

Vyberte si spôsob platby *

 kartou (ak ste si vybrali tento spôsob, budeme Vás kontaktovať telefonicky, pri spracovávaní Vašej objednávky) bankovým prevodom (prevod treba realizovať do 3 pracovných dní, inštrukcie o platbe dostanete do Vášho mailu)

Tak, a už ste blízko k aromaterapii za najvýhodnejšiu cenu. Kliknite na tlačítko ODOŠLI. My spracujeme Vašu objednávku a obdržíte potvrdenie do 1 pracovného dňa od nás na email. V prípade otázok nás kontaktujte na info@esecialneoleje.sk

Vaša správa

Podmienky doTERRA akcie

 • Registračná objednávka: Registračná objednávka je prvá objednávka zadaná novým wellness konzultantom alebo veľkoobchodným zákazníkom pri zápise. Zahŕňa uvádzací balíček. 
 • LRP objednávka: Objednávka, ktorú nový člen zadá v rámci programu vernostných odmien v mesiaci nasledujúcom po registrácii. 
 • PV sa nerovná nákladom na objednávku. Pred dokončením objednávky musí nový wellness konzultant alebo veľkoobchodný zákazník skontrolovať, že objednávka má hodnotu 100 PV alebo vyššiu. 
 • Objednávky sa nedajú po zadaní meniť, upravovať alebo kombinovať, aby ste sa kvalifikovali v súvislosti s akciou. 
 • Objednávky zadané mimo obdobia akcie sa v súvislosti s akciou nerátajú. Nebudú sa uplatňovať žiadne výnimky. 
 • Aby bola akcia platná, platby elektronickým prevodom musia byť prijaté do 10. dňa nasledujúceho mesiaca. V tejto súvislosti sa nebudú uplatňovať žiadne výnimky. 
 • Reaktivácia NIE JE predmetom tejto akcie. Reaktiváciu robí jednotlivec, ktorý už bol zapísaný ako wellness konzultant a chcel by si znovu aktivovať svoj účet. 
 • Registračný balíček sa bude počítať, len ak je v hodnote 100 PV alebo viac. 
 • U tých, ktorí sa na akciu kvalifikovali v júni a júli – body budú členom pripísané na účet 20. augusta 2020. 
 • Ak máte pocit, že ste sa na akciu kvalifikovali, ale nedostali ste body, obráťte sa na zákaznícky servis do 30. augusta 2020. Po tomto termíne sa nebudú akceptovať žiadne výnimky. 

Podobné články