fbpx

Aromatouch Tréning a Certifikácia – Banská Bystrica

Dátum konania
14.marec 2015, 09:30
Kategórie
Žiadne Kategórie

Popis udalosti

Tréning techniky Aromatouch s

esenciálnymi olejmi doTERRA CPTG*

*certifikovaná čistá terapeutická trieda

Používanie ôsmich špecifických esenciálnych olejov Certifikovanej čistej terapeutickej triedy (CPTG)  v doTERRA, Technike Aromatouch je klinickou metódou aplikácie esenciálnych olejov pozdĺž energetických meridiánov a viscerálnych kontaktných bodov chodidiel a chrbta na pomoc pri balancovaní sympatických a parasympatických nervových systémov v tele. Táto jednoduchá a intuitívna modalita podporuje imunitný systém, redukuje zápal v tele, podporuje homeostázu a pre tých, ktorí ju dostávajú je veľmi uzemňujúca a uvoľňujúca. Funguje na fyzickej aj emocionálnej úrovni a účastníci pri odchode nádherne voňajú!

Tento tréning je skvelým spôsobom ako zažiť liečivé vlastnosti esenciálnych olejov. Toto je technika, ktorú môže ktokoľvek dať manželovi, priateľovi, dieťaťu, členovi rodiny, alebo komukoľvek na podporu vyrovnaného, zdravého tela. Je to tiež  skvelá vec, ktorá sa dá zahrnúť do liečebných postupov masérov, alebo energetických liečiteľov.

Vyučuje Martina Valníčková certifikovaná školiteľka

Na školení  sa dozviete viac o účinkoch, a vplyvoch tejto techniky na telesné systémy,  zažijete ju na vlastnej koži a pod vedením  školiteľky sa naučíte ako ju vykonávať.

Cena kurzu 150 eur vrátane ôsmich olejov v hodnote 110 eur. Vstup limitovaný pre 20 účastníkov.

Prosím prineste so sebou plachtu a deku. Miesto Banská Bystrica        

V sobota 14.3.2014 o 10.00

 K registrácii môžte použiť náš eshop (preferované) alebo zašlite záväznú objednávku na email info@esencialneoleje.sk. Prípadne sa objednajte telefonicky Na základe tejto objednávky vám zašleme predfaktúru s platobnými údajmi.

Pri registrácii a platbe aspoň 10 dni pred konaným tréningom získate Sprievodcu esenciálnymi olejmi od A do Z zadarmo.

kontakt: Martina Valníčková 0907 718 958 alebo esencialneoleje@esencialneoleje.sk

Map Unavailable

Rezervujte si miesto

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.