fbpx

Odstráňte parazity a červíky prirodzene s esenciálnymi olejmi

Esenciálne oleje sú veľmi efektívne pri odstraňovaní  červíkov a parazitov z tela u detí i u dospelých.  Keďže tieto oleje sú certifikované čisté oleje terapeutickej triedy, oleje uvedené nižšie sa môžu užívať vnútorne ako doplnok k ich vonkajším a aromatickým účinkom.

Tu je postup na užívanie olejov a doplnkov,  ktoré čistia telo od červíkov, parazitov a kvasiniek:

Užite doTerra GX Assist 1 až 3x denne 5 dní, na vyčistenie odpadu z tráviaceho systému a na podporu obranného mechanizmu vášho tela proti škodlivým gastrointestinálnym patogénom, ktoré môžu narušiť digestívnu imunitu a spôsobiť nepohodu. 2 dni  si dajte pauzu a potom tento postup zopakujte ďalších 5 dní. GX Assist obsahuje oregano, čajovník, citrón, citrónovú trávu mätu a tymián, .

Potom si dajte doTerra’s PB Assist  5 dní na uvedenie účinných hladín priateľskej probiotickej flóry, ktorá je nevyhnutná pre zdravé tráviace funkcie. PB Assist+ obsahuje pre-biotickú vlákninu a šesť kmeňov probiotických mikroorganizmov , ktoré zavedú 6 miliardovú kolóniu jednotiek (CFUs) aktívnych probiotických kultúr. Ich systém dvojitých kapsúl s časovaným dávkovaním zabezpečuje ochranu citlivých probiotických kultúr pred žalúdočnou kyselinou a zabezpečuje, že sa dostanú do črevného systému.

GX Assist and PB Assist-u detí, ktoré už vedia prehltnúť kapsulu, by som im dala 1 denne. U dospelých by som začala s 1 a prepracovala sa k 3 kapsuliam denne. Toto čistenie sa môže opakovať a je najefektívnejšie, ke´d sa začne 2 dni pred splnom mesiaca, keď sú červíky najaktívnejšie a vyšli z úkrytov. Parazity majú cykly, a tak to môže trvať 3-4 mesiace, aby ste sa uistili, že boli odstránené všetky.

Oleje na použitie spolu s horeuvedeným postupom, alebo ak máte deti, ktoré nevedia prehltnúť kapsule:

On Guard – táto zmes obsahuje klinček a škoricu, ktoré sú známe svojimi antiparazitickými účinkami. Natrite 1 až dve kvapky na spodok každého chodidla a vypite 1 kv vo vode, alebo v kapsuli u detí a 2-3 kvapky dospelí. Táto zmes vás zároveň ochráni pred chorobami a okrem parazitov bojuje proti plesňovým, bakteriálnym a vírusovým infekciám. Keď parazity odumierajú, vypúšťajú do tela vírusy a baktérie. On Guard ochraňuje telo pri tomto procese.

Citrón– Toto je vynikajúce na podporu tela, obzvlášť pečene pri zabíjaní vírusov a parazitov. Môžete si ho namazať priamo ponad oblasť pečene u seba aj u detí. Môžete vypiť alt. Citronový esenciálny olejniekoľko kvapiek vo vode denne, aby ste pomohli telu vyplaviť všetky toxíny, ktoré parazity vypúšťajú pri odumieraní. Citrónový esenciálny olej je taktiež v  GX Assiste. Deťom to môžete namazať na chodidlá.

Oregano– je najsilnejšie prírodné antibiotikum a vynikajúco zabíja baktérie, parazity, kvasinky a vírusy. Je v GX Assiste a u detí, ktoré nevedia prehltnúť kapsule to namažte na chodidlá.Je to horúci olej, a tak na spodku chodidiel je to najbezpečnejšie. AK by ste to natierali kdekoľvek inde, rozrieďte s trochou kokosového oleja.

Čajovník- zabíja mnohé baktérie, huby a vírusy. Je v GX Assiste a môže sa natrieť na spodok chodidiel a rozriedený natrieť na oblasť brucha.

Bergamot, Bazalka a Harmanček rímsky sú všetko antiparazitiká- môžete ich piť vo vode 1 až 2 krát denne, alebo v kapsuliach. U detí, mazať na chodidlá a riedené natrieť na brucho. Vynikajúci čaj na večer je  1 až 2 kvapky esenciálneho oleja z Harmančeka rímskeho v teplej vode s medom, keďže je to skvelé antiparazitikum a tiež výborný čaj na noc.

Uistite sa, že máte pravidelnú stolicu. Je dôležité, aby sa črevá hýbali, a nestagnovali. Ľahké riešenie proti stojatým črevám je: Užite lyžicu čerstvého kokosového oleja každé ráno pri raňajkách. O tri hodiny užite lyžicu ricínového oleja.

Opakujte to denne, ak by ste nemali stolicu počas očisty od parazitov.

Tento postup odporúčam pre celú rodinu, pretože, keď má parazity jeden člen rodiny, je veľmi pravdepodobné, že všetci členovia domácnosti ich budú mať. Esenciálne oleje vedia prejsť cez bunkovú membránu, čo im umožňuje preniknúť do všetkých buniek v tele do  30 minút a telo ich vstrebáva za 30 sekúnd, takže skvelo pomáhajú pri systemických potiažach s parazitmi.

Podobné články