fbpx

Už ste rozmýšľali, že čo na Vianoce ?

A čo tak darovať svojim blízkym aj sebe zdravie?

Esenciálne oleje Certifikovanej čistej terapeutickej triedy pomôžu vášmu telu i telám vašich blízkych získať účinnú prírodnú ochranu pred chorobami.

Potešte sa nádhernou vôňou našej časovo obmedzenej zmesi Vianočná radosť (Zmes esenciálnych olejov Vianočná radosť). Táto slávnostná zmes divokého pomaranča, muškátu, borovicového ihličia, kasie, škorice, škoricovej kôry a vanilky pomôžu všetkým, čo vstúpia do vášho domu pocítiť ducha vianoc.

Uľahčite si darovanie darčekov doTERRA’s krabičkou z prírodného dreva (Darčekový box esenciálnych olejov Vianočné trio), ktorá obsahuje naše tri najobľúbenejšie esenciálne oleje v 5 ml veľkostiach: On Guard, Divoký pomaranč (Wild Orange), a Peppermint (mäta).

Užite si Citrusovo blažený (blisfull) vianočný čas s týmto špeciálnym balíčkom (Citrus Bliss vianočný darčekový balíček), ktorý obsahuje 5 ml of dōTERRA Citrus Bliss Občerstvujúcu zmes, Citrus Bliss mlieko na ruky, a Citrus Bliss Občerstvujúce kúpeľné mydlo. Toto trio je skvelým darčekom pre niekoho, dokonca aj pre Vás pre občerstvujúce vianočné obdobie

Podobné články