fbpx

A 2 Z

ŽUVACÍ jahodový doplnok výživya2z

Popis produktu

doTERRA’s A2Z  Žuvacie  sú vlastnou zmesou ingrediencií, ktorá je vyvinutá pre deti a pre dospelých, ktorí majú potiaže s prehĺtaním kapsúl.  Je spojením zmesi  B vitamínov so zmesou vitamínov A, C, E, a botanických extraktov. A2Z Žuvacie pri dennom  užívaní podporujú zdravý vývin buniek a dlhovekosť.* A2Z Žuvacie sú vyvinuté na užívanie spoločne s doTERRA  bezvôňovými IQ Mega™ rybím olejom s Omega-3 ako širokozáberovým doplnkom výživy,ktorý podporuje zdravú imunitu a tiež poskytuje antioxidačnú ochranu.

• Vyvážená zmes esenciálnych vitamínov vrátane antioxidačných vitamínov A, C, a E, a komplexu  B vitamins na bunkovú energiu

• Obsahuje zmes biodostupných minerálov vrátane vápnika, horčíka, zinku medi a mangánu*

Sme veľmi radi, že máme presne tento formát – žuvacie –na podporu dlhodobého vyživovania buniek živinami, ktoré potrebujú vo forme žuvacích tabliet. Pomáhajú deťom, ľuďom zotavujúcim sa z dlhodobých ochorení, po operáciách ústnej dutiny, operáciách všeobecne, zotavovaní sa z chemoterapie, problémoch s prehĺtaním, úzkosti, stiahnutí hrdla, dospelým, ktorí majú potiaže s prehĺtaním, ľuďom ktorí sa zotavujú z vredov, alebo kinetózy, ľuďom s Crohnovou chorobou, syndrómom podráždeného čreva, a akútnou kandidózou (premnožením kvasiniek) – všetci môžu získať živiny užívaním A2Z .

 Použitie:

A2Z sa majú jesť s jedlom – pred alebo po – aby sa umocnil tráviaci proces.

Použitie: Deti, ktoré majú zuby od 10- 15 kg –  rozdeľte jednu tabletku na polovicu

S raňajkami ½ lyžičky  IQ mega tekutých

Deti od 15-20 kg – jedna tabletka s raňajkami1 lyžička IQ Mega

Deti  od 20 kg+  – 2 tabletky denne =  s obedom alebo večerou

1lyžička  IQ pri každej tabletke

Deti, ktoré sa zotavujú z chrípky, osýpok, bronchitídy, atď. – rozdrvte tabletku do jablkovej  detskej výživy a používajte s 1 lyžičkou IQ mega dvakrát denne s vodou (organickým jablkovým džúsom) počas zotavovania sa z choroby a potom pop tri týždne od dňa, ktorý nasledoval po skončení vážnych príznakov. Uistite sa, že používate pravidelne množstvo, ktoré je primerané veku.

Dospelí nad 40 kg, ktorí si zvolia žuvacie tabletky dosiahnu najlepšie účinky pri použití 2 tabliet dvakrát denne  s  IQ mega tekutými

To isté platí aj o dospelých, ktorí sa zotavujú z infekcií horných dýchacích ciest  – prosím vyhnite sa mliečnym výrobkom,  použite A2Z vitamíny 2 ráno a 2  na obed a zapite teplou vodou, aby ste upokojili hrdlo a podporili zdravú obnovu buniek.

Pro zotavovaní sa z chemoterapie – použitie žuvacích vitamínov rozdrvených do detskej jablkovej výživy je dobrý spôsob ako začať deň a vyvážiť apetít. Použitie IQ Mega  Novoprimu je veľmi prínosných spôsobom na zotavenie dokonalej bunkovej  DNA – prísun vody musí byť veľmi vysoký 85% z telesnej váhy denne, aby ste telo zbavili odpadu z chemoterapie, ktorá urobila svoju prácu a potrebuje sa posunúť ďalej.

Atlétom pomôže požuť niekoľko z nich, keď sa zotavujú z dlhodobého vypätia – môžu podporiť minerálnu rovnováhu a obnoviť schopnosť dostať sa domov bezpečne a výdatne sa vyspať. – vstrebávanie začína v ústach a pažeráku – obzvlášť po dlhom maratóne, alebo bicyklovaní na dlhé vzdialenosti, alebo po vytrvalostnej súťaži –  IQ mega tekuté pomáhajú podporovať zotavenie sa z únavy a jasnosť mysle.

Podobné články