fbpx

Akupunktúrne body a doTERRA esenciálne oleje

Chceli by sme vás informovať, že sme sa zúčastnili prednášky venovanej téme: „Akupunktúrne body a doTERRA esenciálne oleje“, kde bola hosťom pani Miladka Čadeni.

Úžasná skúsenosť. Dnes sme na supersobote (stretnutí konzultantov a priateľov doTERRA mali hosťku Miladku Čadeni z Brna, ktorá nám krásnym ľudským spôsobom rozprávala ako používať akupresúrne body na odstránenie bolesti hlavy, žalúdka, zvýšenie energie … Dozvedeli sme sa aj ako v mysli (a potom aj v realite) bublinkovou masážou pomasírovať iného človeka a odovzdať mu pozitívnu energiu a posilniť s ním vzťah. Výborný tip kto má doma puberťákov, alebo manžela.  Toto rozprávanie s ukážkami bude mať aj pokračovanie (pre veľký úspech), takže hneď ako bude dohodnutý další termín, dáme včas vedieť tu na stránke.

energiaJeden tip ako si zvýšiť energiu:  veľký nádych a rýchly výdych 10x (môžete zosilniť účinok použitím oleja Breathe, alebo kombinácie Pomaranč a mäta)

relaxako relaxovať:  pomalý výdych a rýchly nádych 10x pekne zospodu (môžete použiť oleje Serenity, levandula, alebo majoránka)

Podobné články