fbpx

DDR Prime a jeho netradičné použitie

DDR Prime je patentovaná zmes éterických olejov čistej terapeutickej triedy CPTG, ktoré pomáhajú chrániť telo pred oxidačným stresom bunkovej DNA. Slúži teda pre bunkovú vitalitu a pomáha bunkovej celistvosti. Jeho vôňa je bylinková, sladká zmiešaná s citrusovým podtónom. DDR Prime je aj vo verzii kapsúl.

Obsahuje skutočne silné esenciálne oleje ako Kadidlo, Divoký pomaranč, Citrónová tráva, Tymián, Klinček, Neroli a Saturejka záhradná. Klinček, Tymián, Litsea a Divoký pomaranč sú významnými zložkami DDR Prime a poskytujú telu silné antioxidanty. Esenciálne oleje Kadidlo, Citrónová tráva, Saturejka záhradná a Niaouli pomáhajú podporovať zdravú imunitnú reakciu.

Použitie:

Pridajte 1-2 kvapky do citrusového nápoju, čaju alebo vody a konzumujte denne, aby ste chránili telo a bunky pred oxidačným stresom.

Zmiešajte so základným olejom pre upokojujúcu masáž.

Pridajte DDR Prime do vašej dennej rutiny s výživovými doplnkami, aby ste podporili mozog a zdravie nervového systému.

Ak potrebujete cez deň nakopnúť, zoberte 1-2 kvapky DDR Prime, na poskytnutie zdravej imunitnej reakcie.

Netradičné použitie:

Odporúčam ho brať ľuďom na dennej báze pre bunkovú podporu, ale čo možno neviete je, že prebudí a osvieži odrezané kvety. Dajte zopár kvapiek DDR Prime do vázy s vodou, v ktorej je vaša kytica kvetov a uvidíte ten rozdiel.

Ďalší nezvyčajný tip, ktorý môžete urobiť s týmto esenciálnym olejom je dať ho do roll-onu a pridať frakcionovaný kokosový olej a použiť ho na neústupné akné, ktoré je dokonca trochu bolestivé. Preto, ak nemáte po ruke HD Clear, ktoré je navrhnuté priamo na akné, použite DDR Prime, alebo ak už aj používate HD Clear, no nevidíte výsledky, tak siahnite po DDR Prime.

Taktiež tento olej pomáha držať psíkov ďalej od vecí, ktoré nechcete, aby rozhrýzli. Posprejujte oblasť kde nechcete, aby psíkovia chodili a tí sa jej budú vyhýbať.

DDR Prime môžete tiež použiť na povzbudenie radostných pocitov.

Upozornenie:

Môže spôsobovať citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskou starostlivosťou konzultujte užívanie oleja so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútorným uchom a citlivým oblastiam.

Podobné články