fbpx

Detoxikačná zmes (Zendocrine)

Olej zmeny, prechodu

GX Assist®

GX Assist®
GX Assist®

dōTERRA®GX Assist® spojenie Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy a kyseliny caprylovej, ktorá podporuje zdravý tráviaci trakt tým, že vytvára nepriateľské prostredie pre potenciálne škodlivé patogény, ktoré môžu narušiť imunitu tráviaceho systému a vyvolávať tráviace potiaže. GX Assist je zmesou olejov terapeutickej triedy oregano, čajovník, citrón, citrónová tráva, mäta a tymián, ktoré boli osvedčené, že majú antimikrobiálne vlastnosti. GX Assist tiež obsahuje kyselinu caprylovú, ktorá sa už tradične používa kvôli svojim vlastnostiam na podporu v čreve..

GX Assist (35040005)

Cena: €49,60 (zlava 25%)

Navštivit eShop

Detoxikačná zmes sa vo všeobecnosti používa na čistenie telesných orgánov. Emočne dokáže pomôcť v časoch zmeny a prechodu. Môže človeku pomôcť pri „detoxikácii“ starých návykov a obmedzujúcich názorov. Keď sa človek cíti v pasci správaním, alebo závislosťami, ktorými sa sám sabotuje, detoxikačná zmes dláždi cestu pre nové životné skúsenosti. Pomáha opustiť správanie, ktoré sú deštruktívne pre zdravie a šťastie človeka. Je obzvlášť nápomocný počas veľkých životných zmien, ktoré vyžadujú prispôsobenie návykov a životného štýlu, ako sú zmena stravovania, skončenie s fajčením, alebo opustenie toxického vzťahu. Detoxikačná zmes je veľkým pomocníkom v týchto časoch významných zmien.

Detoxikačná zmes povzbudzuje človeka, aby sa vzdal nepotrebných vecí, alebo čohokoľvek, čo sabotuje jeho vyšší zmysel. Poskytuje tiež podporu, ktorá dodáva ľuďom vnútornú silu, aby mohli urobiť záväzky a dodržali ich. Keď ľudia opustia limitujúce názory, správanie a životné štýly, majú potom väčší priestor na prijímanie nových vecí. Následkom toho dokážu vidieť život s čerstvou perspektívou a objať nové životné skúsenosti.

Emócie: problém so zmenou, závislosti, toxické návyky, limitujúce názory

Podobné články