fbpx

Esenciálne oleje pre mužov

Každý muž potrebuje citrón …

Použite citrónový esenciálny olej na odstránenie žuvačky, oleja, mastných škvŕn a lepkavých zvyškov alebo na prevenciu korózie. Pomáha uvoľniť  hrdzavé skrutky.

Pridajte 2-3 kvapky do handry na odstránenie špiny z náradia a aby vyzerali nové.
Zbavte sa zatuchnutého pachu potravín v trúbe na pečenie, či mikrovlnke tak, že ponecháte papierovú vreckovku s niekoľkými kvapkami citróna až do ďalšieho použitia.
Môžete vyčistiť autobatériu a  chrómované ráfiky  Melaleucou a citrónovým esenciálnym olejom.

Osobná hygiena

Čisté ústa, svieži dych

Použite doTERRA On Guard® Zubnú pastu každý deň, čím si zaistíte svieži dych a zažijete ochranné výhody éterických olejov, ktoré sú v zmesi On Guard.
Prasknite v ústach Peppermint beadlet pre okamžité osvieženie. Ústnu vodu si vyrobíte tak, že do vody kvapnete kvapku Melaleucy a Peppermintu

Olej na bradu

Milujte svoje fúzy? Použite Root To Tip sérum – ktoré posilní bradu, ale tiež upokojí pokožku tváre.

 Starostlivosť o nechty

Priamo aplikujte Melaleucu a Oreganom na kraj nechtu dvakrát denne. Môžete tiež  vystriedať za  Citrónovú trávu s Klinčekom alebo Kadidlo s Citrónom.

Tip na holenie

Použite Melaleuca a levandulu zmiešanú s frakcionovaný kokosový olej po holení na upokojenie podráždenej pokožky.

Topánkový dezodorant

Pridajte niekoľko kvapiek Purify, Mäty piepornej, alebo akýchkoľvek citrusových éterických olejov na papierovú servítku, alebo papier, pokrčte a vložte na noc do topánok.

Životný štýl a zdravie

Silné, zdravé telo môže prísť vhod, zvlášť pre tých, ktorí sa snažia založiť rodinu. Starostlivosť o vaše celkové zdravie vám dá silu a energiu, ktorú potrebujete k práci, zábave a aby ste boli tým najlepším človekom akým môžete.

Zvýšenie živín

Balíček Celoživotnej Vitality je elektráreň na poskytovanie  dôležitých živín, ktoré vaše telo potrebuje. *
Podporte svoje telo na bunkovej úrovni s DDR Prime®. *

Zdravá Energia

Na rozdiel od energetických nápojov, Mito2Max® dodáva energiu zdravým a efektívnym spôsobom – pomáha lepšiemu narábaniu s bunkovou energiou.

Ktorý muž nemá rád dobré jedlo?

Užívajte TerraZyme™ s každým jedlom na podporu zdravého trávenia, obzvlášť ak ste zjedli jedlo bohaté na ťažké bielkoviny.

Ak ste sa pomýlili pri výbere zdravého jedla, nestresujte,  DigestZen® Softgel dokáže pomôcť s príležitostným zlým trávením a podráždeným žalúdkom.

Uvoľnite sa po dlhom dni tažkej práce, alebo fyzickej aktivity s Lemongrassom, Deep Blue®, a Peppermintom. Stačí na ubolené miesto postupne naniesť po kvapke z týchto troch olejov, a vmasírovať.

Vyspite sa do krásy a do pohody

Naneste Levandulu, alebo Serenity™  pred spaním na spodok chodidiel.

Jeho zmes do difúzera

Kvapnite 2–4 kvapky nasledujúcich dvojíc esenciálnych olejov do difúzera na atmosféru pri práci v garáži, alebo v kancelárii.

 •     Wintergreen a Cedarwood na sebadôveru a sebavedomie
 •     Cypress a White Fir na pocit posilnenia (moci)
 •     Peppermint s Pomarančom na prebudenie, vnímavosť
 •     Lemongrass pre vôňu, ktorú má rada väčšina mužov

Podpora prostaty

Nakvapkajte do  00 kapsule  10 -13 kvapiek  nasledujúcej zmesi, ktorú si najprv predvyrobte do väčšej flaštičky  potom kvapnite do kapsule.   Užívajte 2-3 krát denne.

Zmiešajte:

 • 5 dielov Kadidla
 • 3 diely tymiánu
 • 3 diely Klinčeka
 • 3 diely Levandule

Základné tipy:

 • Výživa je dôležitá: Doplnky  Celoživotnej Vitality pri systematickom používaní  posilňujú a ochraňujú celkové zdravie.
 • Hormonálna rovnováha a sexuálne stimulanty: Clary Sage, santalové drevo, Ylang Ylang. Môžete používať lokálne aj vnútorne.
 • Zlepšenie cirkulácie: Koriander, Cypress. Aplikovať lokálne, zriedené kokosovým olejom
 • Úzkosť a stres: Bazalka, Levanduľa, Ylang Ylang.

Inhalujte pomocou niektorej z bežných techník, ako je kvapnúť si do dlaní, pošúchať  a vdychovať,  rozptyľovať v difúzeri, alebo kvapnúť niekoľko kvapiek na vankúš.

Podobné články