fbpx

Esenciálne oleje proti hromadeniu, zhŕňaniu, zotrvávaniu v starých programoch

baner farebne kvapky hore

 

Lemongrass, Myrha, Purify, Zendocrine, Tymián, Wild Orange, Balance, Eucalyptus, Ylang Ylang

Lemongrass (Citrónová tráva) – je silný čistič energie. Rozptyľuje pocity skleslosti, zúfalstva a letargie. Pomáha vstúpiť do módu uzdravovania, alebo stavu čistenia. V tomto stave sa ľahko vzdávame starých limitujúcich presvedčení, toxických energií a negativity. Lemongrass učí ľudí, aby sa pohli vpred bez váhania. Žiada ich, aby sa zaviazali k ceste uzdravovania, kde je zmena pravidelnou súčasťou. Povzbudzuje ľudí, ktorí majú tendencie škrečkovať, aby sa odvážne vzdali všetkého, čo už nepotrebujú. Keď sa človek vzdá minulých záležitostí a stagnujúcej energie, má zvýšenú schopnosť vidieť situácie s väčšou jasnosťou.

Purify (Očistná zmes) – revitalizuje energetický systém, zmýva negatívne vplyvy. Podporuje ľudí, ktorí sa cítia uväznení v pasci minulých návykov a programov. Keď sa rozptyľuje do vzduchu, môže tento olej sprostredkovávať emocionálne prielomy. Ak sa chceme uzdraviť, musíme prijať. Ale aby sme mohli prijímať, najprv musíme odstrániť všetko, čo bráni vstupu novej, čistej energie. Očistná zmes podporuje v tom, aby sme neustále uvoľňovali staré, aby sme mohli byť otvorení novému.

Zendocrine (Detoxikačná zmes) – je navrhnutá na čistenie orgánov a telesných systémov. Dokáže človeku pomôcť pri „detoxikovaní sa“ od starých návykov a limitujúcich programov. Obzvlásť spomáha počas veľkých životných zmien, ktoré vyžadujú zmenu návykov a životného štýlu, ako je zmena stravy, skoncovanie s fajčením, alebo opustenie toxického vzťahu. Pomáha objaviť novú energiu a vitality, tým že podporuje opustenie fyzických a emočných toxínov.

Myrha (Olej matky zeme)– vyživuje vzťah duše s jej materskou matkou a so zemou. Tak ako kolostrum bohaté na živiny, olej z myrhy uchraňuje pred škodlivými vplyvmi sveta Ako teplo materinskej lásky k svojmu dieťaťu, myrha nám pomáha cítiť sa v bezpečí. Keď sa naruší puto matka-dieťa, duša môže stratiť svoju schopnosť detskej dôvery, ktorá je nahradená strachom a vierou, že svet je nebezpečný. Myrha pomáha vzdať sa strachu.

Wild Orange (Divoký pomaranč) – učí skutočnému zmyslu hojnosti. Povzbudzuje aby sme sa vzdali pocitu nedostatku so všetkými jeho prejavmi? Strach, nervozita, nepružnosť, vorkoholizmus, nedostatok zmyslu pre humor a viery, že niečoho nie je dostatok. Divoký pomaranč pripomína duši, že v prírode je neobmedzené množstvo všetkého. Ovocné stromy, ako pomaranč sa voľne rozdávajú všetkým, ktorí ich ovocie potrebujú. Povzbudzuje, aby sme sa vzdali túžby hromadiť, čo je stelesnením nedostatku. Pozýva ľudí, aby sme veci nechali ísť, tak ako to robí dieťa a žili z autentického ja.

baner farebne kvapky

Podobné články