fbpx

Esenciálne oleje proti depresii

baner farebne kvapky horeElevation, Peppermint, Melissa (Medovka)

Elevation (Radostná zmes) – táto zmes bola sformulovaná ako antidepresívum, Spája silné stabilizátory nálady, ako sú, Santalové drevo, Ruža, Jasmín a Ylang Ylang s radostnými olejmi Mandrínka, Elemi, Melissa (Medovka) a Lemon Myrtle. Teplé vibrácie týchto a ďalších olejov, ktoré sú použité v radostnej zmesi utešujú srdce a vyrovnávajú emócie. Radostná zmes pomáha ľuďom aby plávali životom zatiaľ čo sú v mieri a svetle, transformuje depresiu na slnečné lúče a radosť.

Peppermint (Mäta)– prináša radosť a sviežosť do srdca a duše. Osviežuje telo, myseľ a ducha a pripomína, že život môže byť šťastný a nie je čoho sa báť. Pozdvihuje človeka z jeho emočných skúšok na krátky odklad. Keď človek použije Mätu, cíti sa, ako by sa kĺzal životom. Pomáha mu, aby zostal na povrchu emočných záležitostí, ako lyžiar na vode. Môže pomôcť nabrať silu, ktorá je potrebná na postavenie sa zoči voči emočnej realite.

Melissa (Medovka) – prebúdza dušu do pravdy a svetla, pripomína človeku kým skutočne je, a prečo prišiel na túto zem. Medovka nás povzbudzuje aby sme odhodili všetko, čo nás drží späť od dosiahnutia plného potenciálu. Spája s vnútorným hlasom. Dáva silu a vitalitu najvnútornejším zákutiam srdca a duše. Prostredníctvom intenzívneho svetla a vibrácií, ktoré Medovka má, človek cíti, že si nemôže pomôcť, a musí opustiť depresiu a iné nízke vibrácie, ktoré ho držia pri zemi. Medovka učí radosti zo života.baner farebne kvapky

Podobné články