fbpx

Kvasinkové infekcie – ako na nich

kvasinky obrazokKvasinky sú mikroorganizmy, ktoré žijú v každom ľudskom tele. Problémy nastávajú, keď sa premnožia. Tomuto prispieva mnoho faktorov – napríklad strava, lieky, genetika, vek, hydratácia a podobne. Nájsť to správne riešenie pre seba si musí každý sám, ale tu nájdete niekoľko nápadov na kvasinkové infekcie, ktoré môžu podporiť vašu cestu k zdraviu.
 
Naneste čajovníkový esenciálny olej a oregánový olej na chodidlá, ktoré si predtým natrite kokosovým olejom. Oregáno je vynikajúce aj pre deti, ale deťom ho najprv zrieďte kokosovým olejom v pomere 1:1.
 
Ak by sa vám podarilo udržať vaše deti mimo dnešného trendu nadmerne predpisovaných antibiotík a jedenia veľkého množstva cukru – urobíte tak veľa pre to, aby sa v ich tele nepremnožili kvasinky. Kúpte sa aj ich s Citrus Bliss mydlom (prírodné mydlá s esenciálnymi olejmi sú veľmi efektívne proti mikroorganizmom, a udržíte tak svoju pokožku bez kvasiniek, čo podporí celú očistu)
 
Na zníženie chuti na sladké vyskúšajte 3 kvapky Cassie pred jedlom a 1 kvapku klinčeka.
 
Kúra na očistu GX asist a probiotiká trvá 3 mesiace, ale vášmu telu výrazne uľahčí nielen od kvasiniek ale aj od ďalších nežiaducich, alebo premnožených mikroorganizmov.
 
Vedci zistili, že probiotiká hrajú významnú úlohu pri regulovaní rastu kvasiniek.
 
Tiež vyskúšajte Terrazyme – komplex enzýmov na uľahčenie trávenia.
 
Difúzujte mätový esenciálny olej na redukovanie chutí spôsobených premnoženými kvasinkami.

Podobné články