fbpx

Deep blue – zmes proti bolesti a zápalu

Deep Blue®Deep Blue®

Podľa najnovších štúdií, viac než polovica z nás trpí pretrvávajúcim nepohodím. Deep Blue® od dōTERRA® je upokojujúcim riešením tejto výzvy. Wintergreen (libavka), camphor (gáfor), peppermint (mäta), blue tansy, blue chamomile (modrý harmanček), helichrysum (slamiha) and osmanthus spojupracujú na zmiernení bolestí kĺbov sa svalov. Jeho účinky sú hlboké a prenikavé s udržateľnými výsledkami. Po vmasírovaní Deep Blue do postihnutej oblasti pocítite jeho chladivé terapeutické účinky takmer okamžite. Iba pre vonkajšie použitie.

Deep Blue –Upokojujúca zmes 5ml (31050005)

Cena: €51.700

Navštivit eShop

Podľa modernej medicíny, viac než polovica z nás trpí zápalom – či už chronickým alebo akútnym.  Priveľa zápalov  spôsobuje bolesť a nepohodlie, a spája sa skoro s každou degeneratívnou chorobou, a tiež vystavuje naše telo neprimeranému stresu .

Ale príroda má v sebe niektoré z najfunkčnejších analgetických  a protizápalových zložiek, ktoré ľudstvo pozná. A na rozdiel od analgetík z lekárne, ktoré sú v súčastnosti na trhu, tieto zložky sú nielen účinné, sú aj bezpečné.

Spolupráca účinných látok z piatich najsilnejších analgetických a protizápalových rastlín vytvára to, čo sa môže zdať ako zázračné a udržateľné výsledky, tým, že preniká do telesných tkanív a znižovaním zápalu poskytuje skutočne úžasnú úľavu on zápalovej bolesti a nepohodlia. Spolu oleje z týchto rastlín tvoria zmes Deep Blue – zmes proti bolesti..

Oleje použité v zmesi Deep Blue®

 V zmesi Deep Blue®  je použitých niekoľko silných protizápalových olejov®.  Tieto súoleje nakombinované tak, aby ich vlastnosti fungovali synergicky pri znižovaní zápalu, uľahčili bolestivým kĺbom a boľavým svalom a poskytli vám hlbokú, prenikavú a trvácnu úľavu.

Táto synergická  zmes obsahuje  Wintergreen, blue tansy, modrý harmanček, slamienku a osmantus.

Zmes Deep Blue sa primárne používa proti svalovej bolesti. Keďže však obsahuje aj mätový a wintergreenový olej,  výborne uvoľňuje aj boľavé dutiny (sinusitídu) Ďalším spôsobom použitia zmesi Deep blue je nanášať ju ponad akékoľvek bolestivé oblasti tela. Krásne uľavuje od všetkých druhov bolestí kĺbov. Nedávno som ojavila aj jej použitie na boľavé hrdlo. KeĎ ma škriabalo v hrdle, zvonku som si natrela kvapôčku zmesi Deep blu, a škriabanie prestalo. Stačilo mi natierať 2x denne. Táto zmes nie je na vnútorné použitie, ale takto mi pomohla aj na vnútorný problém

Milujem používať Deep blue masážne, natieraním, ale tiež aj aromaticky. Nie je síce bežne známa svojimi aromatickými účinkami, ale zistila som, že je to úžasný olej, čo sa týka emočného zdravia.  Uvoľňuje a umožňuje vzdať sa hlboko usadených emócií a limitujúcich programov.Takisto práve aromatickým použitím tejto zmesi môžeme krásne prečistiť dýchanie a uľaviť od bolesti dutín.

Na silné a chronické bolesti niekedy pomáha, keď sa táto zmes skombinuje s jedným s nasledujúcich olejov. Daný olej jej pomáha hlbšie preniknúť do svalu a poskytnúť ešte lepšiu úľavu.

Oleje, s ktorými môžeme skombinovať Deep blue pre hlbšiu úľavu od bolesti:

  • Oregano
  • peppermint
  • lemongrass
  • majoránka
  • Novoprime
  • klinček
  • Zázvor

Čo sa týka natierania Deep blue, nie je nad to, keď si po dlhom náročnom dni sadnem a manžel, alebo deti mi nanesú na šiju a ramená Deep blue. Je to príjemný, chladivý a hlboko uvoľňujúci pocit.

Podobné články