fbpx

Deep blue polyphenol komplex

Deep blue polyphenol komplex

– je kapsulová forma prijímania antioxidantov, ktorá obsahuje kadidlo, kurkumín, extrakt zo zázvoru, extrakt z lístkov zeleného čaju (bezkofeínový), extrakt z granátového jablka a extrakt z hroznových semienok. Popri týchto úžasných zložkách je v ňom aj „zmes na spokojné bruško“,  ktorá pomáha pri distribúcii živín bez toho, aby by podráždila žalúdok. Táto zmes obsahuje zázvor, peppermint a rascu.

Produkty Deep blue  sú hlavne zamerané na pomoc pri bolestiach svalov.  Upokojujú boľavé, alebo poškodené svaly po cvičení, alebo po zlom spánku, alebo dokonca aj po zranení. Deep blue kapsule sa môže používať ako pomoc proti bolesti, alebo aj každodenne.

Deep Blue Polyphenol Complex poskytuje jedinečnú zmes výťažkov indického kadidla (Boswellia serrata), spolu s kurkumou, zázvorom, čienym korením, hroznovými semienkami granátovým jablkom a zeleným čajom. Indické kadidlo sa už dlho používa kvôli svojim upokojujúcim vlastnostiam, a jeho použitie v indickej ajurvédskej medicíne je dobre ukotvené. Tento doplnok poskytuje výťažok Boswellie serrata (nie je to esenciálny olej), ktorý prešiel klinickým výskumom ohľadne podpory zdravej hybnosti a fungovania a dokáže poskytnúť podporu celému telu. Podobne ako boswellia aj používani kurkumy má stáročnú tradíciu a je súčasťou obľúbeného indického karí korenia. Jej účinky na upokojovanie preťažených svalov a kĺbov uznávajú odborníci po celom svete. Zázvor bol medzi prvými koreninami, ktoré boli prinesené do Nového Sveta a jeho upokojujúce a analgetické účinky sú dobre známe.

POLYFENOLY

Polyfenoly sú prirodzené, účinné, vodorozpustné antioxidanty. Deep Blue Polyphenol Complex poskytuje jedinečné účinky, ktoré sa očakávajú od najzdravších nápojov— zeleného čaju, červeného vína a hroznového a granátovojablkového džúsu.

Použitie

Užívať ako pomoc proti bolesti 2 kaps naraz, alebo aj každodenne. 1 kaps ráno 1 kaps večer ako prevenciu.

Podobné články