fbpx

On Guard – Ochranná zmes

Ochranná zmes

On Guard® ochranná zmeszmes na imunitu

On Guard jedinečnou zmesou olejov od dōTERRA® vyvinutou na podporu zdravej imunitnej funkcie. Olej z divokého pomaranča skombinovaný s klinčekom, škoricou eukalyptom a rozmarínom, ponúkajú voňavú, prírodnú a efektívnu alternatívu k syntetickým prípravkom na podporu imunity. On Guard, so svojou unikátnou vôňou, je jednou z najuniverzálnejších zmesí olejov od doTERRA. Je tiež bezpečný na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, ako netoxický spôsob čistenia, alebo na čistenie vzduch rozptyľovaním do vzduchu. On Guard je vynikajúci na eliminovanie vírusov, kvôli svojim účinným zložkám. Na aromatické masážne alebo vnútorné použitie.

On Guard – Protective Blend 15ml (31100005)

Cena: €43,20

Navštivit eShop

Táto kombinácia olejov sa všeobecne používa ako štít pred baktériami, plesňami a vírusmi. Avšak ochranné vlastnosti tejto zmesi idú ďalej než po fyzickú úroveň tým, že pomáhajú ľudom chrániť sa pred energetickými parazitmi,
dominujúcimi osobnosťami a inými negatívnymi vplyvmi . Ochranná zmes posilňuje imunitný systém , ktorý riadi schopnosť brániť sa pred útokmi od fyzických patogénov a negatívnych energií.

Ochranná zmes je neuveriteľne nápomocná pri posilňovaní vnútorného Ja spolu s vnútorným rozhodnutím zastať sa sám seba a žiť v integrite (čestnosti k sebe samému i k iným). Táto zmes je obzvlášť indikovaná ľudom, ktorí majú oslabenú hranicu vďaka nejakému druhu neustáleho porušovania ich osobného priestoru. Ochranná zmes dáva ľuďom silu povedať „nie“ a rozhodnutie udržať si jasné hranice. Odstrihuje nezdravé napojenia ako napr. závislosť na niekom, parazitujúce vzťahy alebo emocionálne vírusy, ktoré sa nachádzajú v negatívnych „skupinových myšlienkach.“  Ochranná zmes významne pomáha ľuďom v tom, ako sa naučiť zastať sa sám seba a žiť v integrite so sebou samým.

Podobné články