fbpx

Začíname – Čím začať počas prvého týždňa

Vitajte v  dōTERRA! Váš prvý týždeň v dōTERRA je ten najlepší čas, kedy vstúpiť do vzrušujúceho sveta používania a delenia sa o produkty dōTERRA.

Zoznam vecí, ktoré na urobenie

  • Zadajte svoju prvú objednávku dōTERRA. Zistite prečo je Program vernostných odmien  ten správny spôsob ako výrazne ušetriť na nákupoch ďalších produktov.
  • Kontaktujte konzultanta dōTERRA (IPC) ktorý vás registroval, (alebo svojho sponzora) a určite si nejaký čas, raz za týždeň kedy budete spolu rozprávať o aktivitách, ktoré vám pomôžu deliť sa o produkty dōTERRA.  Váš “Sponzor” je ten človek, čois the person who first introduced you to dōTERRA and enrolled you as an IPC.  Vy a váš sponzor ste tiež súčastou väčšej skupiny konzultantov v niečijej biznisovej organizácii  dōTERRA .

Iné témy, o ktorých možno chcte hovoriť so svojím sponzorom môžu byť:

newbanner

  1. Prečo chcete byť konzultantom a zarábať s dōTERRA
  2. Tipy ako používať produkty a ako používať tréningové materiály na zvýšenie svojich vedomostí a sebavedomia v delení sa o produkty dōTERRA
  3. Ako mať čo najviac z kompenzačného plánu dōTERRA
  4. Aktivity, ktoré tvoria príjem verzus neproduktívne aktivity
  5. Tipy ako urobiť prvú vlastnú prezentáciu dōTERRA
  6. Aké zdroje na školenie o produktoch vám najviac pomáhajú
  • Urobte si zoznam “zdravotných problémov na tento týždeň, ktoré chcem vyriešiť.”  Medzi týmito nápadmi môže byť napr. 101 použití dōTERRA Intro Kitu (levandula, citrón, mäta).  Ak si iba niekoľko vašich známych myslí, že týchto  101 nápadov im pomáha, rozmýšľajte aké by to bolo, keby mnohí z vašich priateľov si mysleli, že je to dobrá vec!
  • Vytvorte si zoznam  “ľudí, ktorým chcem pomôcť aby sa sami vedeli postarať o svoje zdravie” a a pozvite ich, aby navštívili vaše ďalšie podujatie.

Stiahnite si, alebo si pozrite najnovšieho Sprievodcu produktmi dōTERRA , a naplánujte si niekoľko minút denne na učenie sa o tom, ako sa doterra produkty robia, ako sa o ne delíme a ako sa predávajú.