fbpx

Druhy pravidelných produktových akcií

iStock_000005608156Medium-300x200dōTERRA  vytvorila mnoho spôsobov ako znížiť celkové výdavky na produkty pre vás a vašu rodinu. Nižšie uvedené sú nejaké ukážky druhov akcií na produkty, ktoré by ste mohli zvážiť, keď chcete znížiť svoje výdavky na produkty.

200 PV Akcie
Z času na čas dōTERRA ponúka akcie, ktoré sú spojené s urobením 200 PV objednávky.  Toto je úžasný spôsob, ako ušetriť na vašich celkových nákupoch produktov.  Tieto ponuky sú veľmi obľúbené, tak sa uistite, že ich vy a váš tým využijete, dokiaľ sú k dispozícii!

Tu sú niektoré z 200 PV akcií, ktoré dōTERRA v minulosti mala:

  • Získajte Letný balíček (Summer Sensation Kit) (Cilantro, Čierne korenie, Limetka, Tangerinka, v hodnote $81.61) keď urobíte objednávku nad 200 PV.
  • Získajte fľaštičku najpredávanejšieho Kadidla (v hodnote $93.00) keď urobíte objednávku nad 200.
  • Získajte Immortelle zmes proti starnutiu (v hodnote $92.67) keď urobíte objednávku nad 200 PV.

Ceny pre preferovaných zákazníkov
Namiesto plnej maloobchodnej ceny, ako preferovaný zákazník získate zľavu približne  20%  v závislosti od produktu, ktorý kupujete.

Veľkoobchodný účet konzultanta (IPC)DSC8158_final-300x229
Ako IPC vždy kupujete za veľkoobchodné ceny.  V závislosti od produktu, veľkoobchodné ceny môžu byť lacnejšie približne o 25% alebo viac, plus máte možnosť ískať príjem z predaja produktov.

Úspory LRP (Programu vernostných odmien)
Obľúbený program vernostných odmien (LRP) od dōTERRA poskytuje bezplatné produktové kredity za mesačné objednávky objednané prostredníctvom tohto programu. Tento program je najvýznamnejším spôsobom, ako znížiť svoje celkové výdavky na produkty. Ako účastník v Programe vernostných odmien okamžite začnete získavať produktové kredity, ktoré môžete použiť ako hotovosť na nákup produktov dōTERRA. Čím dlhšie ste v programe LRP, tým viac kreditov môžete získať, až do výšky 30% svojich celkových mesačných objednávok vernostných odmien!

Každý mesiac má, dōTERRA  “Produkt mesiaca.”  Funguje to tak, je že si nastavíte LRp objednávku, aby odišla pred 15tym v mesiaci a mala hodnotu aspoň 125 PV , potom dostanete produkt mesiaca zadarmo.

Śpeciálne ponuky
dōTERRA udržiava zoznam všetkých aktuálnych ponúk. Niekedy sú tieto ponuky balíček produktov, alebo dodatočná 10% zľava, špeciálna ponuka, keď si objednáte určité množstvo PV (napr 200 PV akcie) alebo podobné ponuky.

Ak sa vám tieto zľavy zdajú málo, môžete porovnať mnohonásobné použite produktov dōTERRA s cenami všetkých ostatných produktov  u vás doma, ktoré môžete nahradiť, a uvidíte, ako vám pribúdajú úspory. Je veľa spôsobov ako znížiť náklady na produkty, ktoré milujete, a toto zohráva malú rolu v celej škále spôsobov ako si zarobiť a získať lacnejšie produkty s dōTERRA.