fbpx

Pomocník pri trávení

Komplex tráviacich enzýmov

doTERRA’s TerraZyme™ Komplex tráviacich enzýmov, je vlastnou zmesou doTerra aktívnych enzýmov a podporuje minerálne spolufaktory, ktoré často chýbajú v jedle, ktoré je varené, procesované a plné konzervačných látok. Silná kombinácia tráviacich enzýmov TerraZyme podporuje v tele neustálu produkciu enzýmov nevyhnutných pre zdravé biochemické funkcie v celom tele vrátane zdravého trávenia živín z jedla  a bunkového metabolizovania živín na energiu. TerraZyme obsahuje množstvo enzýmov, ktoré pomáhajú pri trávení bielkovín. tukov, komplexných uhľohydrátov, cukrov a vlákniny.

Kto by mal používať tento produkt?

TerraZyme je určený na použitie pre všetkých členov rodiny, ktorí túžia po doplnení enzýmov. TerraZyme je vynikajúcim produktov pre ľudí so špecifickými intoleranciami jedla, ktoré vznikajú z nedostatku tráviacich enzýmov. TerraZyme je skvelým dodatkom k   Lifelong Vitality doplnkovému programu Alpha CRS+™, xEO Mega™, a Microplex VMz™.

Hlavné výhody

• Podporuje trávenie  a metabolizovanie jedál s nedostatkom enzýmov

• Zrýchľuje konverziu živín z jedla na bunkovú energiu

• Podporuje gastrointestinálne pohodlie a toleranciu jedla

• Podporuje zdravú produkciu metabolických enzýmov

• Poskytuje dôležité minerálne spolufaktory pre enzymatickú aktivitu

Koncept Enzýmy sú špecializované bielkoviny, ktoré fungujú ako katalyzátory pri skoro všetkých bunkových funkciách a chemických reakciách v celom tele. Enzýmy hrajú významnú úlohu pri raste, hojení a reprodukcii. Sú tiež nevyhnutné pre dýchanie, myslenie, imunitnú funkciu, reguláciu hormónov, detoxikáciu a tisíce iných biochemických funkcií. Enzýmy sú takisto dôležité pri trávení živín z jedla a premene živín na energiu v bunkách.

Enzýmy môžu mať pôvod mimo aj v rámci tela. Endogénne enzýmy sa produkujú v tele a môžu byť klasifikované ako metabolické enzýmy a tráviace enzýmy. Metabolické enzýmy sú aktívne v krvi, tkanivách a orgánoch. Tráviace enzýmy vylučuje pečeň a pankreas a pomáhajú telu meniť jedlo na použiteľné živiny. Exogénne enzýmy sú klasifikované ako enzýmy z jedla. Enzýmy z jedla sa nachádzajú v surovom, neprocesovanom jedle a počas trávenia pomáhajú rozkladať živiny.

Schopnosť tela neustále produkovať metabolické a tráviace enzýmy je limitovaná dostupnosťou surového jedla a produkčnou kapacitou. Ak v našej strave nie je dosť enzýmov na rozkladanie jedla, ktoré jeme, naše zdroje endogénnych enzýmov musia smerovať k produkcii tráviacich enzýmov, aby zrýchlili konverziu jedla na biodostupné živiny. Produkčná kapacita zameraná na produkciu tráviacich enzýmov je kapacitou, ktorá nie je k dispozícii pre produkciu dôležitých metabolických enzýmov.

Terrazyme

TerraZyme_150x200b
TerraZyme

dōTERRA TerraZyme® Komplex tráviacich enzýmov je vlastná zmes od doTERRa zložená z aktívnych celojedlových enzýmov a podporuje minerálne spolufaktory, ktoré často chýbajú vo varenom, procesovanom a kontzervovanom jedle. Mocná kombinácia TerraZyme tráviacich enzýmov podporuje neustálu telesnú produkciu enzýmov nevyhnutných pre zdravé biochemické funkcie v celom tele, vrátane zdravého trávenia  živín z jedla a bunkového metabolizovania živín na energiu.  TerraZyme zahŕňa rozmanité celojedlové enzýmy, ktoré tiež pomáhajú s trávením bielkovín, tukov. komplexných uhľohydrátov, cukrov a vlákniny.TerraZyme (35110005)

Price: €52.50

eShop

Neustála potreba tela na produkciu tráciacich enzýmov môže vyústiť do chronickej nedostatočnosti metabolických enzýmov, ktoré sú nevyhnutné pre optimálne zdravie a bunkovú funkciu. Jedným príkladom dôležitého metabolického enzýmu je superoxide dismutase (SOD) ktorý ochraňuje bunky pred molekulami voľných radikálov. Metabolické enzýmy sú tiež nevyhnutné na tvorenie energie, rast a obnovu tkanív  a manažovanie toxických odpadových látok. Keď jeme jedlá bohaté na enzýmy, naše telá nepotrebujú toľko zdrojov na produkciu tráviacich enzýmov a majú väčšiu kapacitu na vytváranie optimálnych hladín metabolických enzýmov.

Chronický nedostatok enzýmov sa spájal s množstvom sub-optimálnych zdravotných stavov vrátane gastrointestinálnych ochorení, kvasinkových infekcií, osteoporózy, chronickej únavy, oslabeného imunitného systému, obezity, cukrovky, a srdcových ochorení popri ďalších degeneratívnych stavoch.

Komplex doTERRA TerraZyme vlastnou zmesou ôsmich aktívnych enzýmov, ktoré často chýbajú vo varenom procesovanom a konzervovanom jedle. TerraZyme obsahuje rôzne celojedlové enzýmy, ktoré pomáhajú pri trávení bielkovín, tukov, komplexných uhľohydrátov, cukrov vlákniny a iných živín z jedla. TerraZyme tiež obsahuje patentovaný Enzýmový asimilačný systém celojedlových minerélov, ktoré sú nevyhnutné pre enzymatickú aktivitu v celom tele.

TerraZyme je bezpečný na použitie s každým jedlom, každý deň pre všetkých členov rodiny. Obsahuje doTERRA zmes Tummy Tamer  z mäty, zázvoru  a výťažkov semien caraway  pre podporu  gastrointestinálneho pohodlia tých, ktorí užívajú TerraZyme  pre cielené zdravie tráviaceho systému.

Enzýmy ktoré obsahuje a aktivita, ktorú podporujú

• Protease – Štiepi bielkoviny na peptidy a aminokyseliny.

• Amylase – Štiepi uhľohydráty, škroby, a cukry.

• Lipase – Štiepi tuky a oleje, pre absorpciu v čreve.

• Lactase – Štiepi laktózu z mliečneho cukru.

• Alpha Galactosidase – Štiepi komplexné polysacharidy, ktoré sa nachádzajú v strukovinách a krížatej zelenine, ktoré môžu spôsobovať nafukovanie a plyny.

• Cellulase – Štiepi vlákninu na pomoc pri trávené ovocia a zeleniny.

• Maltase – Štiepi maltózové cukry na glukózu kvôli energii.

• Sucrase – Štiepi sukrózu na fruktózu a glukózu kvôli energii.

Čo robí tento produkt jedinečným?

• Vlastná zmes ôsmich aktívnych enzýmov

• Patentovaný Asimilačný systém enzýmov z esenciálnych celojedlových mionerálnych spolufaktorov vrátane 72 stopových minerálov

• doTERRA Tummy Taming Zmes™  mäta, zázvor a caraway seed

• Vyrobené v zeleninovo želatínových kapsuliach bez sodium lauryl sulfate

• Bezpečné na použitie pre celú rodinu

Podobné články