fbpx

Brave

Obsahuje oleje, ktoré sú známe pre ich schopnosť upokojovať úzkostné pocity. Táto zmes môže pomôcť poskytnúť pocity sebahodnoty a dôvery v nových a neznámych situáciách. Je riedený na základe frakcionovaného kokosového oleja, takže je priamo vhodný pre mladú pokožku.

Použite na: úzkosť, odvahu, povzbudenie

Aplikácia: natrite na chodidlá, zátylok alebo pulzné body na zápästí. Inhalujte priamo z fľašky, natrite na difúzujúci náramok alebo náhrdelník, ktorý budete nosiť po celý deň.

Vyzýva jednotlivcov, aby zaobchádzali s ostatnými so vzájomným rešpektom, čo zahŕňa aj rešpektovať samých seba. V každej komunikácii je možnosť zvoliť si úctu ľudskosti ku každej osobe, pretože každá si nezaslúži nič menej. Pomáha tým, ktorí sú týraní, šikanovaní, vylúčení alebo sa cítia menej ako ostatní. Táto zmes im tiež s húževnatosťou vštepuje čeliť nepravdám, ktorým o sebe veria kvôli negatívnym skúsenostiam. Brave čistí emočné trosky, posilňuje jednotlivca s vedomím, že jeho hodnota nemôže byť nikdy znehodnotená konaním druhých.

Povzbudzuje jednotlivcov, aby prehovorili alebo hovorili proti veciam, ktoré sú znepokojujúce, či už s rovesníkmi, v rodine a/alebo, najmä ak cítia, že svoj problém nesú sami na pleciach. Vyžaduje si odvahu byť zraniteľným a zdieľať to, čo sa boja povedať. Avšak vďaka svojej neohrozenosti sa oslobodia od ničivých následkov utajenia. Zmes Brave čelí klamstvu, že udržiavanie niečoho skrytého ho udržuje v bezpečí. Jedinec sa môže postaviť za pravdu, bez ohľadu na to, akokoľvek desivé sa môže zdať, že jedinec pevne vstúpi do svetla a bude slobodný. Zmes Brave vyzýva všetkých, aby získali odvahu, ktorá im chýba. Učí, že jediná sila, ktorú strach má, je sila, ktorá je mu daná. 

INGREDIENCIE: Divoký pomaranč, Amyris, Osmantus a Škorica

Divoký pomaranč je povzbudzujúci pre myseľ a telo. Jeho vôňa má preukázanú schopnosť pomôcť redukovať pocity úzkosti v stresových situáciách.

Amyris obsahuje vysokú úroveň seskviterpénov a môže poskytnúť upokojenie a úľavu od stresu a napätia.

Osmantus je jedna z desiatich najznámejších tradičných kvetín v Číne. Vysoko aromatické kvety sa vo svete používajú v najdrahších a najvzácnejších parfumoch. Táto teplá kvetinová aróma podporuje koncentráciu a sústredenie počas meditácie, pomáha zmierňovať stres a upokojuje myseľ.

Škorica je energizujúca a zahrievajúca. Často sa používa v boji proti fyzickej a duševnej únave.

Vplyv na telesný systém: Oleje v tejto zmesi môžu pomôcť byť efektívne pre rôzne problémy súvisiace s nervovým systémom a emočnou rovnováhou.

Vplyv vône: Brave je teplý, radostný a povzbudzujúci. Môže poskytovať pocity sebahodnoty a môže pomôcť rozptýliť pocity depresie, zármutku a úzkosti.

NEGATÍVNE EMÓCIE: strach, menejcennosť, šikanovaný, schovávaný, neistý

POZITÍVNE VLASTNOSTI: odvaha, rešpekt, hodný niečoho, odhodlaný

NAVRHOVANÉ POUŽITIE:
Aromaticky:
Inhalujte z fľaše, difúzujte alebo natrite do dlaní, pošúchajte a inhalujte.

Topicky: Aplikujte 1-3 kvapky cez solar plexus (nad brucho)

POZNÁMKA: Keď sa deti učia nájsť svoju odvahu prostredníctvom každodenných okamžikov, Brave je vynikajúcim spoločníkom či recitujú niečo z pamäte, čelia náročnej situácii alebo vstupujú do loptovej hry.

Podobné články