fbpx

Rescuer

Je ideálny pre upokojenie unavených a boľavých svalov a kĺbov na konci náročného dňa. Oleje v tejto zmesi sú známe pre svoju schopnosť pomôcť zmierniť menšie bolesti. Zmes je riedená na základe frakcionovaného kokosového oleja, takže je priamo vhodný pre mladú pokožku.

Použite na: bolesť chrbta, bolesť kostí, škrabance, zápal, bolesť kĺbov, migrény, bolesť svalov, svalové napätie, stres, bolesť hlavy.

Aplikácia: natrite na unavené alebo boľavé svaly na konci dňa alebo počas namáhavých aktivít. Natrite na nohy, aby ste pomohli utíšiť rastúcu bolesť. Aplikujte malé množstvo na chrbát, ramená a krk a jemne masírujte cez servítku. Inhalujte priamo z fľaštičky. Natrite na difúzujúci náramok alebo náhrdelník, aby ste vôňu cítili počas dňa.

Upokojuje telo, myseľ a srdce. Táto zmes prinavracia pokoj, ktorý bol stratený a upokojuje obavy, keď sa zdajú byť príliš silné na to, aby sa zvládli. Rescuer tiež pomáha rozpoznať, aká emocionálna bolesť sa skrýva u jednotlivca. Pomáha vylepšovať procesy, aby sa vnútorný chaos mohol vyjasniť a objaviť vo svetle vedomia, ktoré sa má riešiť a uzdraviť.

Rescuer pripomína, že bolesť je forma komunikácie a často je výsledkom skúseností, ktoré boli potláčané alebo obchádzané, pretože boli príliš veľké na to, aby sa s nimi vysporiadali. Bolesť je spôsob tela, ktorá jednotlivcom ukazuje, čo potláčali alebo od čoho sa pokúšali ujsť. V srdci tohto správania je viera, že jednotlivci nebudú schopní zvládať svoj život sami. Že im nejako chýba podstatný prvok, ktorý by im umožnil prekonať výzvy, ktorým čelia. Rescuer učí, že táto viera jednoducho nie je pravdivá. Namiesto toho ich smeruje k tomu, že v každej osobe zostali nevyužité vnútorné rezervoáre odvahy a odolnosti. Tieto vlastnosti je možné vyvolať kedykoľvek, keď človek začne veriť, že tam sú, a sú určené pre nich, aby sa udržali. Rescuer vštepuje vieru, že sila a zdroje, ktoré jednotlivec pociťuje, že mu chýbajú, boli vždy vo vnútri, v najhlbších aspektoch jeho ja, čakajúce na nájdenie.

INGREDIENCIE: Levanduľa, Copaiba, Spearmint a Zanthoxylum

Levanduľa je dobre známa pre jej schopnosť upokojiť bolesť podráždenej pokožky alebo zranení. Často sa používa ako pomoc pri bolesti hlavy alebo bolesti svalov.

Copaiba má protizápalové a bolesti uľavujúce schopnosti. Často sa používa ako pomoc na upokojenie boľavých svalov. Copaiba má tiež schopnosť utíšiť úzkostné pocity.

Spearmint sa často používa ako pomoc pri duševnej námahe a únave a pomáha pozdvihnúť ducha.

Zanthoxylum obsahuje vysoké množstvo linalolu, ktoré má schopnosť  utišovať bolesť keď sa použije topicky i aromaticky.

NEGATÍVNE EMÓCIE: nestály, chaotický, preťažený, utrápený, vyhýbavý, neschopný

POZITÍVNE VLASTNOSTI: upokojený, povzbudený, stíšený, schopný   

NAVRHOVANÉ POUŽITIE:

Aromaticky: Inhalujte z fľaše, difúzujte alebo natrite do dlaní, pošúchajte a inhalujte.

Topicky: Aplikujte na srdce, žalúdok  a/alebo zátylok.

POZNÁMKA: Ako deti rastú a pohybujú sa, narážajú na nepohodlie. Rescuer poskytuje ukľudňujúcu úľavu a pocit bezpečia vo vlastnej koži napriek stresu, ktorý sa objavuje pri dosahovaní väčších výšok a potenciálu.

 

Podobné články