fbpx

Steady

Tento olej má schopnosť pomôcť priniesť pocity vyrovnanosti, pokoja a relaxácie. Taktiež pomáha sústrediť sa počas obdobia rozptýlenia. Zmes je riedená na základe frakcionovaného kokosového oleja, takže je priamo vhodná pre mladú pokožku. Vôňa olejovej zmesi Steady je povznášajúca a posilňujúca, zatiaľ čo jednotlivec zostáva stále sústredený a uzemnený.

Použite na: ADHD, úzkosť, rovnováhu, povzbudenie mozgu, zmätenosť, depresie, energiu, strach, smútok/zármutok, jet lag, rovnováhu v metabolizme, kolísanie nálady.

Aplikácia: Aplikujte na chodidlá, zátylok alebo pulzné body na zápästí.

Ponúka jednotlivcom hlboko uzemňujúcu a vyrovnávajúcu energiu, keď čelia neznámemu. Ľudia sa zriedka cítia pohodlne pri okolnostiach, ktoré nemajú pod kontrolou a výsledok je ťažké predvídať. Je príliš ľahké nechať úzkostné očakávanie narušiť prirodzený tok energie a zanechať strach, alebo sa dokonca vzdať. Steady povzbudzuje jednotlivcov, aby jednoducho pokračovali vpred, držiac sa viery, že sa stane čokoľvek, čo sa má stať, aj keď jednotlivec nerozumie ako. A veriť, že jedného dňa, chodníček po ktorom kráčali, bude osvietený.

Mimo obdobia krízy, oleje v zmesi Steady pomáhajú jednotlivcom cítiť sa stabilne a podporovaní dostatočne na to, aby zakryli osobnú introspekciu a obdobia špecializovaného liečenia. Táto zmes má tiež ošetrujúce vlastnosti, ktoré ponúkajú útočisko pred búrkou. V tomto bezpečnom raji môže jednotlivec premýšľať o tom, čo to znamená žiť z ich jedinečného, autentického miesta vo vnútri. Poskytuje silu, ktorá im pomôže veriť, že sú schopní krásne navigovať svoju konkrétnu cestu životom. Vzbudzuje vieru, že sila a zdroje, ktoré jednotlivec pociťuje ako nedostatok, boli vždy vo vnútri, v najhlbších aspektoch seba samých, čakajúce, aby boli nájdené.

INGREDIENCIE: Amyrys, Magnólia, Koriander a Jedľa balzamová

Amyrys (západoindické santalové drevo) má upokojujúcu a harmonizujúcu vôňu. Často sa používa pre jeho sedatívne vlastnosti a pomáha uľaviť od napätia a stresu.

Jedľa balzamová je uzemňujúca, ukotvujúca a posilňujúca. Stimule myseľ, zatiaľ čo na telo pôsobí relaxačne. Pomáha vyrovnávať emócie.

Koriander má upokojujúce vlastnosti. Jeho vôňa pomáha zrelaxovať keď sa cítite vystresovaní, nervózni alebo podráždení. Taktiež môže poskytnúť upokojujúci vplyv tomu, kto je v šoku alebo má strach.

Magnólia má upokojujúce vlastnosti a často sa používa na pomoc v boji s úzkosťou a stresom. Má utešujúci a stabilizujúci vplyv, ktorý môže pomôcť zrelaxovať telo aj myseľ.

NEGATÍVNE EMÓCIE: nestály, mimo kontroly, neschopný, neautentický

POZITÍVNE VLASTNOSTI: stály, uzemnený, autentický, vyrovnaný

NAVRHOVANÉ POUŽITIE:

Aromaticky: Inhalujte z fľaše, difúzujte alebo natrite do dlaní, pošúchajte a inhalujte.

Topicky: Aplikujte na srdce a/alebo chodidlá.

POZNÁMKA: Cesta ku sebakontrole môže byť ohromnou výzvou. Deti sú často neuzemnené alebo dokonca vo svojich činoch aj bezohľadné. Steady vzbudzuje dôveru pri výbere lepšieho správania a učenia sa dôverovať v seba samých.

 

Podobné články