fbpx

Cédrové drevo

Teplá zemitá aróma cédrového dreva poskytuje pocit relaxácie a pohody, a tiež pomáha upokojiť telo i myseľ.

Esenciálny olej z cédrového dreva je známy svojou bohatou teplou, drevitou arómou a poskytuje nespočetné množstvo výhod. Pochádza  z chladného klimatického podnebia, prekvitá vo vysokých nadmorských výškach. Má uzemňujúcu vôňu, ktorá navodzuje pocity pohody a vitality. Pri lokálnom použití má čistiace vlastnosti. Priaznivo vplýva na zdravie dýchacej sústavy. Okrem toho sa často používa počas masáže na relaxáciu a upokojenie tela i mysle.

Esenciálny olej z cédrového dreva je tiež skvelým pomocníkom v čase krízy alebo náhlych zmien napríklad v domácnostiach, v práci alebo vo vzťahoch. Tieto udalosti často vedú k pocitu izolovanosti alebo vykoľajenia z rovnováhy. Cédrové drevo poskytuje pocit stability a uzemnenia. Tiež pomáha zmierniť obavy, ktoré bránia vašej schopnosti realizovať svoj potenciál. Každodenné difúzovanie môže zvýšiť vašu výdrž a pomôcť vám zostať viac sústredený, životaschopný a plný nádeje. Človeka podporuje v tom, aby uvidel, že nie je sám, že život je spoluzdieľateľná skúsenosť. Pomáha tiež nasmerovať a otvoriť vedomie jedinca k systému podpory, ktorý mu je k dispozícii, ako sú napríklad priatelia či rodina, ktorých doposiaľ prehliadal. Nabáda človeka k tomu, aby dával aj prijímal, a tak mohol zažívať silu skupiny a radosť zo vzťahov.

TIP:

-Po náročnom dni difúzujte, aby ste vytvorili okolo seba relaxačné prostredie.

– Počas čistenia pleti pridajte 1-2 kvapky do vášho pleťového tonika alebo hydratačného krému, čo prispieva k čistej a zdravo vyzerajúcej pleti.

– Dajte kvapku na vatový tampón a položte do skrine, aby ste odpudili mole.

– Niekoľko kvapiek pridajte do kúpeľa, aby ste si vytvorili relaxačný kúpeľný zážitok.

– Pred cvičením vmasírujte 1-2 kvapky na hrudník, aby ste si udržali vitalitu.

– Pridajte pár kvapiek do telového mlieka pre upokojujúce a blahodárne pocity.

– Ak vás trápia nedokonalosti na pleti, aplikujte priamo na postihnuté miesto pre zlepšenie stavu pokožky.

Podobné články