fbpx

Divoký pomaranč – Olej hojnosti

divoky pomaranc(Emočné pôsobenie)

Divoký pomaranč rieši širokú škálu citových problémov.  Podnecuje hojnosť, podporuje  kreativitu  a pozitívnu náladu, obnovuje telesnú energiu a pomáha v období zmien. Spája človeka s jeho  vnútorným dieťaťom a do života prináša spontánnosť, zábavu, radosť a hru.

Esenciálny olej z Divokého pomaranča vo svojej podstate učí pravému významu hojnosti . Umožňuje jednotlivcom zbaviť sa nedostatkov mysle v ich všetkých ich formách, vrátane : strachu, nervozity, nepružnosti, workoholizmu , nedostatku humoru a presvedčenie, že ničoho nie je dosť . Divoký pomaranč  pripomína duši neobmedzené možnosti  prírody. Ovocné stromy, ako je pomaranč, voľne poskytujú pomoc všetkým, ktorí ju potrebujú.  Divoký pomaranč  učí jednotlivca , aby rozdával bez myšlienky na náhradu. V prírode, tam je vždy dosť pre všetkých. Divoký pomaranč  povzbudzuje jednotlivcov, aby opustili svoju potrebu hromadiť, ktorá je stelesnením pocitu nedostatku.

Divoký pomaranč  pomáha jednotlivcovi pri rozvoji tvorivej mysle. Inšpiruje neobmedzené  riešenia problémov a otázok . Niet sa čoho báť . Divoký pomaranč  vyzýva jednotlivcov, aby dali  veciam voľný priebeh tak, ako to robia deti a aby žili podľa svojho autentického ja. V našej autentickosti  sa skrýva  hojnosť. Zdieľanie, hranie , odpočinok a tešenie sa z hodnôt života – to sú dary poskytované esenciálnym olejom Divoký pomaranč.

Pôsobenie na emócie – nedostatok, prílišná vážnosť, strnulosť, pochmúrnosť , workoholizmus, strata energie, znechutenosť, chamtivosť, závisť

 

Spolupôsobiace oleje  – mandarínka, Ylang Ylang, citrón, mäta

Podobné články