fbpx

Prírodná pomoc na únavu (nedostatok energie)

Únava je pocit zničenosti, ťažkosti, alebo nedostatok energie.

Únava je niečo iné ako ospalosť. Vo všeobecnosti ospalosť je pocit potreby spať, kým únava je nedostatok energie, motivácie. Ospalosť a apatia (pocit nezáujmu alebo nestaranie sa o to, čo sa deje) môžu byť symptómy, ktoré pruchádzajú s únavou.

Balíček celoživotná vitalita

Doplnky celoživotnej vitality od dōTERRA sú vyvinuté s účinnými hladinami esenciálnych živín a mocných metBalíček celoživotná vitalitaabolických faktorov pre optimálne zdravie, energiu a dlhý život. V spojení s esenciálnymi olejmi dōTERRA’s CPTG a celoživotný záväzok k zdravému životnému štýlu dōTERRA, tiež prirodzene podporujú celý život mladšieho vzhľadu, pocitu, a života.

Lifelong Vitality Pack (34210005)

Cena: €128,00

Navštivit eShop

Únava môže byť normálnou a dôležitou odpoveďou na fyzické vypätie, emočný stres, nudu alebo nedostatok spánku. Avšak môže byť aj nešpecifickým znakou  vážnejšieho psychologickej alebo fyzickej poruchy. Keď ne je dosiahnutá úľava od únavy dostatkom spánku. Dobrou výživou alebo nízkostresovým prostredím, mal by ju liečiť a kontrolovať lekár. Únava je bežný symptóm a obyčajne nie je následkom vážnej choroby.

Niektoré príčiny Únavy sú astma, senná nádcha, anémia, depresia, žiaľ, vytrvalá bolesť, poruchy spánku,problémy so štítnou žľazou a závislosť od drog a alkoholu.

Toto riešenie už pomohlo aj ľuďom s chronickým únavovým syndrómom, stavom, ktorý začína symptómami podobnými chrípke a trvá 6 mesiacou alebo viac (niekedy roky). Predtým, než sa stanoví diagnóza sa najprv eliminujú všetky ostatné možné príčiny. Väčšina ľudí s chronickým únavovým synrdómom si pri odpočívaní veľmi neoddýchne.

Ja z vlastnej skúsenosti viem, že kvôli mojej krvnej skupine (A+) nemám dostatok cukru v krvi. a keď nemám dosť cukrov a škrobov v strave, tak sa rýchlo unavím…a tak som veľmi vďačná za alternatívu esenciálnych olejov  DoTerra , pretože môžem jesť zdravšie a stále mať energiu , ktorú potrebujem na to, aby som bola zdravá dospelá.

Už som počula mnohých rodičov malých detí (obzvlášť matky) ospevovať doTerra esenciálne oleje… za to, že im dávajú energiu aby boli takými rodičmi a manželmi akými chcú byť!

 Riešenie únavy s esenciálnymi olejmi:

Užite 6 kvapiek Zmesi olejov Slim & Sassy  a 3 kvapky Mätového esenciálneho oleja a Esenciálného oleja s divokého pomaranča denne v kapsuli

Votrite  2-3 kvapky  Zmesi  olejov Citrus Bliss  na spodok chodidiel každé ráno

Denne užívajte Vitamíny Celoživotná vitalita

 Dodatočná pomoc:

Pridajte 2-3 kvapky Citrónového oleja  alebo oleja Divoký pomaranč v 2dcl vody , 2-3 krát denne

Rozptýľte Zmes olejov Elevation  do vzduchu

Votrite Mätový olej na golier košele kvoli pretrvávajúcej podpore počas dňa

Pravidelne pite DoTerra Trim Shakes

Použite GX Assist/PB Assist denne (tráviace a probiotické zmesi)

Raz za týždeň si nechajte urobiť nasledujúcu terapiu chrbta:

Najprv aplikujte kokosový olej (môžete nahradiť olivovým olejom) pozdĺž chrbtice.

Potom kvapnite ktorýkoľvek z nasledujúcich esenciálnych olejov doTerra pozdĺž chrbtice:

Začnite s Oreganom, potom Tymián, Citrus Bliss, Wild Orange, Kadidlo, Rozmarín, Elevation, Aroma Touch… a ukončte s  Mätou

Dajte teplý obklad na 15 minút potom, ako vmasírujete oleje na chrbát pozdĺž chrbtice

Podobné články