fbpx

JOGA KOLEKCIA OD doTERRY

Nemusíte byť expert na jogu, aby ste si vychutnali novú Joga kolekciu od doTERRY. Bola vytvorená s pomocou Eleny Brower (doTERRA modrý diamant, autorka Umenie upozornenia, a zakladateľka tech.yogy). Kolekcia obsahuje tri 5ml zmesi, ktoré sa volajú Arise, Anchor a Align. S týmito zmesami, začiatočníci, rovnako ako aj skúsení jogíni, budú mať pôžitok z použitia každej jednej odlišnej zmesi. Každá zmes je starostlivo navrhnutá s unikátnou kombináciou esenciálnych olejov, aby poskytli rôzne vône a výhody.

ARISE

V okamihoch, kedy odrádzanie a odpor ovplyvňujú vašu schopnosť dosiahnuť ciele, zmes Arise môže poskytnúť radostnú a  povzbudzujúcu arómu, ktorá povznáša. Obsahuje grep, citrón, osmantus a sibírsku jedľu, zmiešané zo základným frakcionovaným kokosovým olejom. Svieža vôňa zmesi Arise je šťastná a inšpirujúca a pomôže vám dosiahnu vyššie hodnoty.

Naše obľúbené použitie:

-Keď sa zobudíte dajte 2-3 kvapky na srdce kým precvičujete denné afirmácie, ktoré vám pomôžu vstať a čeliť dňu s jasnosťou a radosťou.

-Keď precvičujete náročné jogové pózy aplikujte Arise, aby ste si pomohli dosiahnuť ďalšiu úroveň.

-Dajte niekoľko kvapiek na difúzujúce šperky, aby ste si počas dňa pripomínali vaše ciele.

Ideálne jogové pozície so zmesou Arise

-Postoj

-Nohy od seba a ruky vystreté nahor

-Polmesiac

ANCHOR

Keď neistota ovplyvní váš svet, zmes Anchor môže pomôcť obnoviť rovnováhu a pokoj v živote. Obsahuje levanduľu, cédrové drevo, santalové drevo, škoricu, kadidlo, čierne korenie a pačuli, zmiešané so základným frakcionovaným kokosovým olejom. Vôňa je zemitá, drevitá a bohatá, čo vám pomáha cítiť sa zakoreneno a uzemnene.

Naše obľúbené použitie:

-Keď čelíte výzvam alebo veľkým rozhodnutiam dajte 2-3 kvapky na srdce, aby ste pomohli povzbudiť pevný základný zmysel, ako sa posúvať dopredu.

-Dajte kvapku na členky, chrbticu a chodidlá, aby ste podporili pocity úplnosti a pokoja.

-Dajte 2-3 kvapky na požadované oblasti kým meditujete, aby ste sa cítili stabilne, úplne a pokojne.

Ideálne jogové pozície so zmesou Anchor

-Meditácia v sede

-Vytočená pozícia v sede

-Bhu Mudra (jedna ruka na srdci a druhá na zemi)

ALIGN

Je ľahké cítiť sa odpojeno a mimo kontrolu v každodennom hektickom živote. Kombinácia vlastností zmesi Align s niektorými jogínskymi pozíciami môžu pomôcť prispieť k zosúladeniu a vytvoreniu zmyslu pre mier a účel. Align obsahuje pepermint, bazalku, geránium a jazmín. Vytvára sviežu, zelenú a bylinkovú vôňu.

Naše obľúbené použitie:

-Predtým, ako začnete deň, dajte Align na srdce, zápästia a zadnú časť krku, aby ste podporili pocity sebavedomia a plynulosti.

-Dajte 2 kvapky na difúzujúce šperky, aby ste si mohli vychutnať vôňu počas cvičenia jogy.

-Dajte 1-2 kvapky na srdce alebo iné požadované oblasti kým precvičujete jogové pozície.

Ideálne jogové pozície so zmesou Align

-Bojovník II

-Trojuholník

-Pozícia brána

Podobné články