fbpx

ČERVENÁ MANDARÍNKA


OLEJ DETSKEJ PERSPEKTÍVY

Mandarínka je rodičovským ovocím všetkých súčasných citrusových variácií a považuje sa za najsladšie citrusové ovocie. Olej z Červenej Mandarínky ponúka jedinečnú perspektívu: pozýva jedincov, aby videli život cez detské oči a aby v živote ocenili sladkosť, údiv a nevinnosť. Deti sa nenechajú tak ľahko zbrzdiť alebo zaťažiť životnými starosťami. Rýchlejšie sa vedia pozbierať a pokračovať, keď narazia na výzvu. Červená Mandarínka pozýva dospelých, aby prijali tento zdravší a huževnatejší spôsob existencie.

Červená Mandarínka môže byť aj nástrojom na podporu rodičovstva. Rodičia často zabúdajú na kúzlo a zázrak tých životov, ktoré vytvorili a prijali.  Stres súvisiaci so zabezpečovaním denno-denných potrieb, vyvoláva emocionálne rozrušenie a toto fyzické vyčerpanie môže tlmiť radosť a vzrušenie, ktoré výchova detí prináša. Rodičia sa často cítia premožení, neocenení a neschopní naplniť všade prítomné požiadavky. Toto môže viesť k tomu, že sa cítia odradení, frustrovaní, nahnevaní a naplnení pochybnosťami o scojich rodičovských schopnostiach. Červaná Mandarínka vás uisťuje, že zatiaľ čo rodičovstvo môže byť extrémne náročné, môže byť aj prospešné a zušľachťujúce.

Tento olej podporuje všetkých, rodičov ako aj nerodičov, aby si spomenuli na nevinnosť detstva. Pozýva ich, aby akceptovali, že roky vplyvu a autority sú krátke, že obdobie života sa mení a že deti sa neustále vyvíjajú, učia a rastú. Červená Mandarínka osviežuje unavených a ustarostených rodičov a pomáha im sa preorientovať na krásu, ktorá je obsiahnutá v jednodutých momentoch života s dieťaťom. Červená Mandarínka taktiež uisťuje všetkých, ktorí sa cítia premožení, že aj keď dospelácke starosti a záležitosti môžu byť ťažké, život je stále plný sladkých momentov, ktoré si zaslúžia, aby sme si ich všimli.

NEGATÍVNE EMÓCIE: premožený, zaťažený, neradostné rodičovstvo, vystresovaný, vyčerpaný, odradený, unavený

POZITÍVNE VLASTNOSTI: vidieť sladkosť v živote, zázrak v rodičovstve, osviežený, potešenie v jednoduchých momentoch, ochraňovanie detstva, nevinnosť, pozitívna perspektíva

PODOBNÉ OLEJE: Myrha, Kadidlo, Upokojujúca zmes (Restful Blend), Neroli, Ylang Ylang

ODPORÚČANÉ POUŽITIE:

Aromaticky: Inhalujte z fľaštičky alebo difúzujte.

Topicky: Rozrieďte 1-3 kvapky so základným olejom a aplikujte na pupok, zápestia alebo za uši.

Podobné články